Advokátní kancelář v Praze

Využijte kvalitní služby advokátní kanceláře v Praze


Advokátní kancelář AZ LEGAL, s.r.o. je moderní advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby na té nejvyšší úrovni od právního poradenství až po zastupování před soudy a jinými státními orgány.

Ke klientům přistupujeme vždy individuálně, se snahou uspokojit veškerá jeho přání v té nejvyšší možné kvalitě. Proto nabízíme nezávaznou konzultaci, při níž Váš případ probereme a nastíníme si možná řešení a postupy. Pokud budete s navrhovaným řešením spokojeni, rádi s Vámi zahájíme spolupráci.

Jak advokátní kancelář v Praze, nabízíme služby nejen soukromým osobám, ale také právnickým osobám nebo státním institucím. Využít naši právní kancelář můžete jak pro kompletní zastupování, tak pro jednotlivé úkony, přípravu dokumentů či pro dlouhodobou spolupráci.

Pokud jste zaneprázdněni nebo bydlíte daleko a nemůžete se k nám do kanceláře na schůzku dostavit, není pro nás problém uskutečnit konzultaci telefonicky nebo online po e-mailu, vždy samozřejmě postupujeme dle složitosti daného případu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link