Advokátní kancelář v Praze

Využijte kvalitní služby advokátní kanceláře v Praze


Advokátní kancelář AZ LEGAL, s.r.o. je moderní advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby na té nejvyšší úrovni od právního poradenství až po zastupování před soudy a jinými státními orgány.

Ke klientům přistupujeme vždy individuálně, se snahou uspokojit veškerá jeho přání v té nejvyšší možné kvalitě. Proto nabízíme nezávaznou konzultaci, při níž Váš případ probereme a nastíníme si možná řešení a postupy. Pokud budete s navrhovaným řešením spokojeni, rádi s Vámi zahájíme spolupráci.

Jak advokátní kancelář v Praze, nabízíme služby nejen soukromým osobám, ale také právnickým osobám nebo státním institucím. Využít naši právní kancelář můžete jak pro kompletní zastupování, tak pro jednotlivé úkony, přípravu dokumentů či pro dlouhodobou spolupráci.

Pokud jste zaneprázdněni nebo bydlíte daleko a nemůžete se k nám do kanceláře na schůzku dostavit, není pro nás problém uskutečnit konzultaci telefonicky nebo online po e-mailu, vždy samozřejmě postupujeme dle složitosti daného případu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz