fbpx

I Vaše podnikání posouváme dopředu!

I Vaše podnikání posouváme dopředu!

Stále se snažíme posouvat Vaše podnikání dopředu, a proto i my se pořád vzděláváme a do našich procesů aplikujeme nové trendy a inovace. Díky tomu se nám daří lépe chápat i Vaše podnikání a flexibilně reagovat na rychlé změny v současném tržním prostředí a navrhovat a zavádět inovativní postupy do praxe.

Členové našeho týmu se v souvislosti s probíhajícím veletrhem FOR INDUSTRY zúčastnili velmi zajímavých přednášek a konferencí, mezi kterými byla konference SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018 a přednášky FIRMA BUDOUCNOSTI.

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018

Konference pořádaná CEEC RESEARCH, které se zúčastnili vrcholní představitelé státu (např. Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu ČR) největších průmyslových a exportních společností (např. Pavel Juříček, předseda Podvýboru pro výzkum, vývoj a inovace a majitel a předseda představenstva Brano Group, a. s.) a představitelé dalších souvisejících odvětví (např. Michal Nebeský, generální ředitel, Citibank Česká republika).

Hlavními tématy konference byla podpora a rozvoj podnikání, hrozby a rizika, kterým v současné době čelíme jako republika na poli průmyslu a průmyslových změn, inovace a také přechod na tzv. Industry 4.0.

I díky této konferenci a dalšímu souvisejícímu vzdělávání se nám dlouhodobě daří udržovat informovanost o aktuálních trendech a flexibilně reagovat na výzvy a rizika, kterým klienti naší advokátní kanceláře čelí.

FIRMA BUDOUCNOSTI

Přednášku FIRMA BUDOUCNOSTI uspořádala Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky ve spolupráci s Digiskills. Tímto bychom týmu Digiskills a paní ředitelce AMSP ČR Evě Svobodové, MBA chtěli poděkovat za velmi přínosnou přednášku.

I díky této přednášce jsme se utvrdili v tom, co jsme již v naší advokátní kanceláři začali, a to zavádění moderních technologií a mnohých usnadnění směrem k Vám, našim klientům, abychom Vám řešení Vašich případů a komunikaci s námi ještě více zjednodušovali a zefektivňovali.

V tomto úsilí samozřejmě budeme nadále pokračovat a můžete se těšit na novinky, které si pro Vás v průběhu tohoto roku připravujeme.

Můžete nás kontaktovat na infolince 601 303 666 nebo emailu info@azlegal.cz, nebo si můžete požádat o nezávaznou konzultaci vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.


I Vaše podnikání posouváme dopředu!

Nenechte se překvapit! Přihlaste se k našim novinkám a získejte ZDARMA zajímavé ebooky!

pravni-rizika-pri-podnikani
12-rad-jak-nenaletet-podvodnikum

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

A také důležité informace, které by Vám něměly uniknout…

Třeba 12 rad, jak nenaletět podvodníkům!

Nebudeme Vám psát moc často a kdykoliv se můžete odhlásit. Samotný e-book pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!