I Vaše podnikání posouváme dopředu!

Stále se snažíme posouvat Vaše podnikání dopředu, a proto i my se pořád vzděláváme a do našich procesů aplikujeme nové trendy a inovace. Díky tomu se nám daří lépe chápat i Vaše podnikání a flexibilně reagovat na rychlé změny v současném tržním prostředí a navrhovat a zavádět inovativní postupy do praxe.

Členové našeho týmu se v souvislosti s probíhajícím veletrhem FOR INDUSTRY zúčastnili velmi zajímavých přednášek a konferencí, mezi kterými byla konference SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018 a přednášky FIRMA BUDOUCNOSTI.

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018

Konference pořádaná CEEC RESEARCH, které se zúčastnili vrcholní představitelé státu (např. Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu ČR) největších průmyslových a exportních společností (např. Pavel Juříček, předseda Podvýboru pro výzkum, vývoj a inovace a majitel a předseda představenstva Brano Group, a. s.) a představitelé dalších souvisejících odvětví (např. Michal Nebeský, generální ředitel, Citibank Česká republika).

Hlavními tématy konference byla podpora a rozvoj podnikání, hrozby a rizika, kterým v současné době čelíme jako republika na poli průmyslu a průmyslových změn, inovace a také přechod na tzv. Industry 4.0.

I díky této konferenci a dalšímu souvisejícímu vzdělávání se nám dlouhodobě daří udržovat informovanost o aktuálních trendech a flexibilně reagovat na výzvy a rizika, kterým klienti naší advokátní kanceláře čelí.

Přidejte se k 1 500+ podnikatelům

Dostávejte skvělé informace a tipy pro ochranu a rozvoj vašeho podnikání. Nebudete litovat.

Kdykoliv se můžete odhlásit. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

 

FIRMA BUDOUCNOSTI

Přednášku FIRMA BUDOUCNOSTI uspořádala Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky ve spolupráci s Digiskills. Tímto bychom týmu Digiskills a paní ředitelce AMSP ČR Evě Svobodové, MBA chtěli poděkovat za velmi přínosnou přednášku.

I díky této přednášce jsme se utvrdili v tom, co jsme již v naší advokátní kanceláři začali, a to zavádění moderních technologií a mnohých usnadnění směrem k Vám, našim klientům, abychom Vám řešení Vašich případů a komunikaci s námi ještě více zjednodušovali a zefektivňovali.

V tomto úsilí samozřejmě budeme nadále pokračovat a můžete se těšit na novinky, které si pro Vás v průběhu tohoto roku připravujeme.

Chcete bližší informace?

601 303 666

info@azlegal.cz

radka-conkova120x120

Jsme k dispozici po - pá, 9 - 18 hodin.

Chcete vyřešit Váš problém? Sjednejte si konzultaci s našimi právníky.


I Vaše podnikání posouváme dopředu!

Ověřené praxí. Pomohou vám uspět v životě
i v podnikání. ZDARMA, včetně našich ebooků. Přihlaste se.

Neodejděte s prázdnou! 
Máme pro vás skvělé tipy.

17123
17129
17131

Kdykoliv se můžete odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Samotné ebooky pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!