Online právní poradna

Naši právníci Vám rádi pomohou řešit Váš problém


Ani právní oblast nemíjejí současné tendence technologického vývoje. A je to zcela logické – současné technické možnosti, vyplývající především z rozvoje a dostupnosti internetu, ale také tendence komunikaci co nejvíce zrychlit, zefektivnit a zmodernizovat, jsou stále častěji využívány jak stranou poptávky právního poradenství, tak jeho nabídky. A protože i my se snažíme jít se současnými moderními trendy, poskytujeme našim klientům službu:

Online právní poradna

Standardní právní poradenské servery, fungující v různých obměnách modelu – zadám otázku a odpoví mi buď jiný čtenář, nebo odborník, určený provozovatelem webových stránek – jsou v českém internetovém prostředí hojně rozšířeny a po zadání některého z předvídatelných klíčových slov do vyhledávače, jich vyjedou minimálně desítky.

Mezi ty klasické a časem vyzkoušené patří služby advokátních kanceláří, specializovaných společností nebo třeba i jednotlivých fyzických osob – poradců. Řada z nich nabízí úplný právní servis, tedy možnost řešit jejich prostřednictvím veškeré právní záležitosti, dotýkající se klienta. Zcela obvyklou je i možnost vyžádat si radu ohledně dílčího problému nebo nejasnosti. Zájemci si mohou objednat pouze krátkou konzultaci nebo asistenci při určitém právním úkonu.

Je vůbec možné věřit těmto právním poradnám?

Přesnost odpovědí je přímo úměrná znalostem toho, kdo na daný problém odpovídá. Odpovědi mohou být (a v praxi i bývají) v mnoha případech zavádějící, nepřesné nebo rovnou úplně chybné, a to především kvůli tomu, že autor odpovědi nezná aktuální právní úpravu, nemá přesné informace o konkrétní situaci nebo odpovídá na základě své vlastní zkušenosti, která ale nemusí odrážet platná znění zákonů. Proto Vám doporučujeme se vždy obrátit jen na osvědčené online právní poradny. 

Online právní poradna AZ LEGAL

Nejsme sice klasické diskuzní fórum, ale snažíme se našim klientům přinášet přidanou hodnotu a odpovídat na jejich dotazy. Pokud jste již naším klientem, můžete využívat naší online právní poradny a vždy se o svém problému poradit. Klientům také vždy poskytujeme 1. nezávaznou konzultaci, takže se k nám můžete přijít poradit a my Vám navrhneme řešení.

Neváhejte a napište nám váš dotaz na emailovou adresu info@azlegal.cz nebo volejte naši infolinku 601 303 666.

právní poradenství online

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

V jakých oblastech Vám v rámci online právní poradny můžeme poradit?


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!