Online právní poradna

Naši právníci Vám rádi pomohou řešit Váš problém


Ani právní oblast nemíjejí současné tendence technologického vývoje. A je to zcela logické – současné technické možnosti, vyplývající především z rozvoje a dostupnosti internetu, ale také tendence komunikaci co nejvíce zrychlit, zefektivnit a zmodernizovat, jsou stále častěji využívány jak stranou poptávky právního poradenství, tak jeho nabídky. A protože i my se snažíme jít se současnými moderními trendy, poskytujeme našim klientům službu:

Online právní poradna

Standardní právní poradenské servery, fungující v různých obměnách modelu – zadám otázku a odpoví mi buď jiný čtenář, nebo odborník, určený provozovatelem webových stránek – jsou v českém internetovém prostředí hojně rozšířeny a po zadání některého z předvídatelných klíčových slov do vyhledávače, jich vyjedou minimálně desítky.

Mezi ty klasické a časem vyzkoušené patří služby advokátních kanceláří, specializovaných společností nebo třeba i jednotlivých fyzických osob – poradců. Řada z nich nabízí úplný právní servis, tedy možnost řešit jejich prostřednictvím veškeré právní záležitosti, dotýkající se klienta. Zcela obvyklou je i možnost vyžádat si radu ohledně dílčího problému nebo nejasnosti. Zájemci si mohou objednat pouze krátkou konzultaci nebo asistenci při určitém právním úkonu.

Je vůbec možné věřit těmto právním poradnám?

Přesnost odpovědí je přímo úměrná znalostem toho, kdo na daný problém odpovídá. Odpovědi mohou být (a v praxi i bývají) v mnoha případech zavádějící, nepřesné nebo rovnou úplně chybné, a to především kvůli tomu, že autor odpovědi nezná aktuální právní úpravu, nemá přesné informace o konkrétní situaci nebo odpovídá na základě své vlastní zkušenosti, která ale nemusí odrážet platná znění zákonů. Proto Vám doporučujeme se vždy obrátit jen na osvědčené online právní poradny. 

Online právní poradna AZ LEGAL

Nejsme sice klasické diskuzní fórum, ale snažíme se našim klientům přinášet přidanou hodnotu a odpovídat na jejich dotazy. Pokud jste již naším klientem, můžete využívat naší online právní poradny a vždy se o svém problému poradit.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právní poradenství online

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz