Právní pomoc

Právní pomoc v každé situaci


Obraťte se na nás při žádosti o právní pomoc v jakékoliv situaci. Naší hlavní doménou jsou právní potřeby v rámci firemních záležitostí a obchodního práva pro společnosti a živnostníky, ale i běžné občansko-právní záležitosti.

Správná právní pomoc je důležitá hlavně v okamžiku, kdy se nacházíte v nevýhodné situaci. Jedná se například o moment, kdy je na vás uvalena vazba, či potřebujete vymáhat pohledávku právně korektním způsobem. Nutnost právní pomoci se ale nevyhýbá ani situacím, kdy pouze potřebujeme poradit ve zdánlivých banalitách, jako je správně sepsaná nájemní či kupní smlouva, řešení přestupků a podobně.

Využití právní pomoci se nabízí vždy, když si nejste jistí správným postupem. Neponechávejte nic náhodě a obraťte se na profesionály, kteří za vás vyřeší všechno podstatné. Prevence v podobě včasné právní pomoci pomáhá předcházet řadě nesrovnalostí a budoucích nepříjemných nedorozumění.

Nárok na právní pomoc máte hlavně v situacích, kdy vám hrozí, že se nebudete moci sami účinně hájit a bránit. Jde například o situace při sporném rozvodu a svěření dětí do péče, ale i řešení právních problémů se zaměstnavatelem, kdy bojujete proti velké firmě.

V rámci právní pomoci si můžete vybrat ze dvou variant spolupráce v závislosti na tom, o jaký spor a problém se jedná. Poskytujeme pro vás jednorázové, ale i dlouhodobé služby.

Jednorázová právní pomoc bez zastoupení slouží pro řešení jednodušších případů. Spočívá v konzultaci a vyhotovení smluvních dokumentů ve správném znění.

Druhou možností je právní pomoc s dlouhodobým zastoupením, kdy jde hlavně o soudní spory, vymáhání pohledávek a podobně. V tomto případě si dohodnete spolupráci a následně jste zastupování advokátem, který se stará o váš případ.

Pro odpovědi na časté otázky nahlédněte do našeho právního magazínu, kde se dozvíte cenné rady o běžných úkonech spojených s právem.

Potřebujete právní pomoc od advokáta?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

rychlá pomoc od advokáta

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz