Právní poradna online

Právní poradna online jako rychlé a funkční řešení


Potřebujete právní radu a nevíte kam se obrátit? Neznáte žádného advokáta, kterému byste mohli zavolat? Nezoufejte.

Advokátní kancelář AZ LEGAL poskytuje právní poradnu online!

Cílem právní poradny online je poskytovat kvalitní advokátní služby pro fyzické i právnické osoby. Právní poradna online Vám ušetří čas a často i peníze!

V rámci naší právní poradny online Vám pomůžeme ve všech oblastech práva, tak jak je poskytujeme i při standardních osobních konzultacích.

Jaké má naše právní poradna online výhody?

Ušetříte čas

Nemusíte hledat advokáta, domlouvat si s ním termín konzultace a jezdit k němu do kanceláře. Jednoduše z pohodlí svého domova nebo kanceláře odešlete email s dotazem a počkáte na odpověď od našich advokátů.

Ušetříte peníze

Advokátní kancelář AZ LEGAL poskytuje první nezávaznou konzultaci, a to bez ohledu na to zda je to osobní nebo online konzultace. Pokud by Váš případ vyžadoval více než jednu konzultaci, domluvíte si s advokátem cenu za poskytování právních služeb online.

Efektivnější řešení

Pakliže potřebujete konzultaci, která nevyžaduje nějaké zásadnější prostudování, může být online konzultace mnohem rychlejší. Důvod je jednoduchý, pokud Váš dotaz napíšete emailem, je velmi pravděpodobné, že odpověď získáte hned druhý den. Sladění termínu pro osobní schůzku může být komplikovanější.

Službu právní poradna online můžete využít, ať potřebujete konzultaci nad smlouvou či jiným dokumentem, pouze právní radu nebo například vypracování analýzy Vašeho právního případu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

právník zdarma online

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link