Právní poradna Praha

Pomoc advokáta máte na dosah ruky!


Potřebujete právní radu, a pokud možno rychle? Pak jste na správném místě. Každý občas potřebuje pomoc. A v oblasti práva to platí dvojnásob. Právní poradna AZ LEGAL je tu pro ty, kteří hledají pomoc advokáta. Experti z naší právní poradny vám poskytnou právní radu z nejrůznějších oblastí.

Právní rady v naší advokátní kanceláři

Naše advokátní kancelář poskytuje právní poradu pro soukromé osoby i pro podnikatelské subjekty. Osobní konzultaci v naší právní poradně si můžete domluvit v naší kanceláři na adrese Radhošťská 1942/2, Praha 3, v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad a stanice metra Flora.

V rámci naší kanceláře si zakládáme především na tom, aby klient obdržel prvotřídní právní servis, který v nejkratší možné době usnadní dosažení stanovených cílů. To vše při samozřejmém zachování zákonné povinnosti mlčenlivosti advokáta a nadstandardním profesním pojištění odpovědnosti.

Rovněž usilujeme o změnu zažitých pořádků na českém trhu s právními službami, na kterém často klient platí vysokou cenu za konzultaci ještě před tím, než vůbec dojde k poskytnutí relevantní právní pomoci, která nejčastěji spočívá v sepsání příslušné právní dokumentace či v zastoupení advokátem před soudem a jinými orgány státní správy.

Vstřícný přístup ke klientům

Všem našim klientům proto nabízíme první osobní či telefonickou nezávaznou konzultaci, při které je identifikován klientův problém a s respektem k platné právní úpravě navrženo vhodné řešení, jež odpovídá požadavkům klienta v maximální možné míře. Pakliže budete s navrhovaným řešením souhlasit, můžeme zahájit spolupráci.

Vyzkoušejte si nás a přesvědčte se, že s námi jste v dobrých rukou.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

advokátní poradna v Praze

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz