Právní poradna Praha

Pomoc advokáta máte na dosah ruky!


Potřebujete právní radu, a pokud možno rychle? Pak jste na správném místě. Každý občas potřebuje pomoc. A v oblasti práva to platí dvojnásob. Právní poradna AZ LEGAL je tu pro ty, kteří hledají pomoc advokáta. Experti z naší právní poradny vám poskytnou právní radu z nejrůznějších oblastí.

Právní rady v naší advokátní kanceláři

Naše advokátní kancelář poskytuje právní poradu pro soukromé osoby i pro podnikatelské subjekty. Osobní konzultaci v naší právní poradně si můžete domluvit v jedné z našich pražských kanceláří, které najdete na Praze 8 (Sokolovská 2170/161) a na Praze 3 (nám. Jiřího z Poděbrad 1554/6).

V rámci naší kanceláře si zakládáme především na tom, aby klient obdržel prvotřídní právní servis, který v nejkratší možné době usnadní dosažení stanovených cílů. To vše při samozřejmém zachování zákonné povinnosti mlčenlivosti advokáta a nadstandardním profesním pojištění odpovědnosti.

Rovněž usilujeme o změnu zažitých pořádků na českém trhu s právními službami, na kterém často klient platí vysokou cenu za konzultaci ještě před tím, než vůbec dojde k poskytnutí relevantní právní pomoci, která nejčastěji spočívá v sepsání příslušné právní dokumentace či v zastoupení advokátem před soudem a jinými orgány státní správy.

Vstřícný přístup ke klientům

Všem našim klientům proto nabízíme první osobní či telefonickou nezávaznou konzultaci, při které je identifikován klientův problém a s respektem k platné právní úpravě navrženo vhodné řešení, jež odpovídá požadavkům klienta v maximální možné míře. Pakliže budete s navrhovaným řešením souhlasit, můžeme zahájit spolupráci.

Vyzkoušejte si nás a přesvědčte se, že s námi jste v dobrých rukou.

Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

advokátní poradna v Praze

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Naše právní poradna Praha Vám může poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!