Právní servis

Hledáte spolehlivého partnera, který Vám poskytne právní servis?


JIŽ DÁLE NEHLEDEJTE !!!

Naše advokátní kancelář AZ LEGAL Vám s maximální péčí poskytne kompletní právní služby podle vašich potřeb, na míru a za rozumnou cenu. Ať již žijete v jakékoli části naší země, poskytneme Vám právní servis přesně podle Vašich požadavků a v mnoha různých oblastech práva, od řešení problémů v běžném občanském životě, až po komplexní právní agendu pro firmy a podnikatele.

Moc dobře víme, že někdy může být velmi složité vyznat se v aktuálně platných zákonech a poradit si s některými druhy agendy, které jste nuceni řešit. Naše služby Vám mohou ušetřit mnoho času i starostí.

Právní služby pro firmy a podnikatele

Jste právnická osoba a nevíte si rady se sovu firmou? Nezáleží nám na tom, jestli potřebujete připravit jednu obchodní smlouvu nebo řešíte složité fůze, převody obchodních podílů či komplikované soudní spory. Dokážeme se přizpůsobit firmám jakékoliv velikosti. Menším podnikatelům naopak velmi rádi pomáháme s růstem.

Právní služby pro občany a spotřebitele

Řešíte reklamaci zboží, problémy se sousedy nebo třeba rozvod manželství či právo na výživné? Naši specialisté na občanské právo a rodinné právo jsou vám k dispozici. Pomůžou vám získat náhradu škody či bezdůvodné obohacení. Také vám mohou pomoci v případě dluhů či pohledávek nebo třeba při převodech nemovitostí.

Vyzkoušejte si náš komplexní právní servis

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

online právní servis advokát

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz