Právní servis

Hledáte spolehlivého partnera, který Vám poskytne právní servis?


JIŽ DÁLE NEHLEDEJTE !!!

Naše advokátní kancelář AZ LEGAL Vám s maximální péčí poskytne kompletní právní služby podle vašich potřeb, na míru a za rozumnou cenu. Ať již žijete v jakékoli části naší země, poskytneme Vám právní servis přesně podle Vašich požadavků a v mnoha různých oblastech práva, od řešení problémů v běžném občanském životě, až po komplexní právní agendu pro firmy a podnikatele.

Moc dobře víme, že někdy může být velmi složité vyznat se v aktuálně platných zákonech a poradit si s některými druhy agendy, které jste nuceni řešit. Naše služby Vám mohou ušetřit mnoho času i starostí.

Právní služby pro firmy a podnikatele

Jste právnická osoba a nevíte si rady se sovu firmou? Nezáleží nám na tom, jestli potřebujete připravit jednu obchodní smlouvu nebo řešíte složité fůze, převody obchodních podílů či komplikované soudní spory. Dokážeme se přizpůsobit firmám jakékoliv velikosti. Menším podnikatelům naopak velmi rádi pomáháme s růstem.

Právní služby pro občany a spotřebitele

Řešíte reklamaci zboží, problémy se sousedy nebo třeba rozvod manželství či právo na výživné? Naši specialisté na občanské právo a rodinné právo jsou vám k dispozici. Pomůžou vám získat náhradu škody či bezdůvodné obohacení. Také vám mohou pomoci v případě dluhů či pohledávek nebo třeba při převodech nemovitostí.

Vyzkoušejte si náš kompletní právní servis

Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz. Nenašli jste na našich stránkách oblast, ve které řešíte právní problém? Napište nám Vaši poptávku a my se bude snažit najít to nejlepší řešení i pro Vás.

online právní servis advokát

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Kvalitní právní servis poskytujeme např. v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!