Daně - nemovitosti

Pomůžeme Vám s veškerou daňovou agendou v souvislosti s nemovitostmi


Jaké daňové povinnosti jsou spojené s vlastnictvím nemovitosti? Vlastnictví každé nemovitosti s sebou přináší povinnost vlastníka podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí a samozřejmě také daň uhradit. Příprava daňového přiznání není vždy procházka růžovým sadem, proto Vám s jeho vyhotovením rádi pomůžeme.

Pokud nemovitost kupujete nebo jinak nabýváte, budete muset podat finančnímu úřadu daňové přiznání k dani z nabytí. Dle platné legislativy je poplatníkem daně vždy kupující. Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti Vám připravíme a postaráme se i o případnou komunikaci s finančním úřadem.

Kromě zpracování daňových příznání Vám ale také poskytneme daňové poradenství v případech, kdy je např. nemovitost ve vlastnictví firmy a převádí celá firma nebo se provádí štěpení firem, či probíhá vložení nemovitosti do majektu firmy.

Přehled a ceny služeb v kategorii daně - nemovitosti


Přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí

Koupili jste si nemovitost? Víte, že musíte podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a zaplatit daň? Rádi Vám vše připravíme!
od 3 990 Kč
Více informací

Přiznání k dani z nemovitých věcí

Nabyli jste nemovitost? A víte, že máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit samotnou daň? Daňové přiznání za Vás vypracujeme!
od 3 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují