Nemovitosti ostatní právní služby

Ostatní služby, které Vám v oblasti nemovitostí můžeme nabídnout


Naši zákazníci často poptávají velmi specifické služby a i v těchto případech jsme schopni jim vyjít vstříc. Může se jednat např. o vyhotovení prohlášení vlastníka a rozdělení budovy na samostatné jednotky, dále pak třeba smlouvu o výstavbě, asistenci při řešení dělení pozemků, ale i o mnoho jiných záležitostí.

V případě, že využijete služeb naší advokátní kanceláře, určitě nebudete litovat. Naši profesionálové jsou připraveni věnovat se i Vašim případům a dotáhnout vše do zdárného konce. Díky rozsáhlým zkušenostem z nemovitostních obchodů pro developerské společnosti a realitní kanceláře dokážeme flexibilně reagovat i na velmi specifické požadavky. V případě, že zde požadovanou službu nenajdete, kontaktujte nás pro návrh individuálního řešení.

Přehled a ceny služeb v kategorii nemovitosti - ostatní právní služby


Smlouva o zřízení věcného břemene

Chcete zřídit věcné břemeno? Např. když darujete nemovitost dětem a chcete v ní nadále bydlet? Pomůžeme Vám vše správně ošetřit!
od 6 490 Kč
Více informací

Návrh na předběžné opatření k nemovitosti

Potřebujete ochránit svá práva k nemovitosti, která je součástí sporu a je vedená na jiného vlastníka? Podejte návrh na předběžné opatření!
od 6 490 Kč
Více informací

Prohlášení vlastníka budovy

Chcete rozdělit bytový dům na jednotlivé samostatné jednotky za účelem jejich dalšího převodu? Vypracujeme Vám prohlášení vlastníka.
od 14 990 Kč
Více informací

Smlouva o výstavbě

Plánujete stavět či upravovat dům za přispění jiných osob? Nechte si od nás upravit vaše vzájemné vztahy během výstavby i po ní, abyste pak nemuseli řešit zbytečné problémy.
od 14 990 Kč
Více informací

Žaloba na určení vlastnictví k nemovitosti

Řešíte spor o vlastnictví nemovitosti? V takovém případě je třeba podat k soudu žalobu na určení vlastnictví. Rádi Vám ji vypracujeme.
od 7 990 Kč
Více informací

Žaloba na vyklizení nemovitosti

Bývalý nájemce nebo vlastník nechce opustit Vaši nemovitost? Podejte žalobu na vyklizení nemovitosti. Rádi ji pro Vás připravíme.
od 7 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují