Ochrana majetku firmy

Pomůžeme Vám s ochranou majetku Vaší firmy!


Ochrana majetku firmy by měla být jednou z priorit každého podnikatele a každé firmy. Klíčové je, aby veškeré hodnotné movité i nemovité věci byly správně pojištěny. Bohužel dle obchodních podmínek mnoha pojišťoven jsou tyto hodnoty v dnešní době chráněny pouze napůl, pokud vůbec. To může být obrovský problém, pokud se pojištěný spolehne na to, že má vše v pořádku a pak dojde k pojistné události, kdy pojišťovna odmítne platit.

Díky spolupráci s zkušenými lidmi v oblasti pojištění můžeme v rámci našeho komplexního servisu pomoci zajistit takové pojištění, které bude opravdu odpovídat potřebám podnikatele a chránit ho před většinou potenciálních hrozeb. Dokážeme analyzovat pojistné podmínky a upozornit na případná úskalí a potenciální rizika.

Také Vám pomůžeme nastavit i majetkové struktury (vlastnictví majetku), zajišťovací instrumenty pro Vaše pohledávky, které máte za odběrateli a také pro Vás můžeme ty nejcennější dokumenty uschovat v rámci naší bezpečné advokátní úschovy.

Přehled a ceny služeb v kategorii ochrana majetku firmy


Založení svěřenského fondu

Potřebujete založit svěřenský fond a nevíte si rady? Nechte to na nás. Zanalyzujeme váš záměr a vše perfektně připravíme podle vašich požadavků a potřeb.
dle náročnosti
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují