Ochrana práv zaměstnance

Jaká jsou má práva jako zaměstnance a jak je mám bránit?


Právem chráněna jsou nejen práva zaměstnance, která vyplývají ze zákoníku práce případně z pracovní smlouvy. Pod ochranou jsou také jeho osobností práva. Mezi časté zásahy do těchto práv pak patří například kamerové systémy, evidování přístupů na internet nebo shromažďování osobních údajů. Pokud k narušení některých těchto práv ze strany zaměstnavatele dochází, je potřeba se bránit. Spousta zaměstnavatelů spoléhá na to, že zaměstnanci se v problematice ochrany jejich práv nevyznají a využijí své nadřazené pozice.

To, jestli k narušení vašich práv opravdu dochází, a jak se proti tomu bránit, s vámi probereme na nezávazné schůzce. Je pak čistě na vás, jestli se rozhodně jednat a chránit svoje práva.

Přehled a ceny služeb v kategorii založení firmy a obchodní struktury


Prověření oprávněnosti výpovědi od zaměstnavatele

Dostali jste výpověď? Obraťte se na nás a my vám prověříme její oprávněnost a váš nárok na odstupné nebo náhradu mzdy či platu.
od 2 990 Kč
Více informací

Předžalobní výzva zaměstnavateli

Zaměstnavatel nereaguje? Pošlete mu předžalobní výzvu prostřednictvím naší advokátní kanceláře a zvyšte si šanci na úspěch.
od 2 990 Kč
Více informací

Vymáhání nevyplacené mzdy, odměn, bonusů a odstupného

Dluží vám zaměstnavatel mzdu? Vymáhejte nevyplacené mzdy, odstupné nebo bonusové složky. Zajistíme veškerou komunikaci i zastoupení před soudem.
15 - 25 % z vymožené částky
Více informací

Zastoupení zaměstnance advokátem

Chcete se domoci svých práv vůči vašemu současnému nebo bývalému zaměstnavateli? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme!
od 2 490 Kč/hod.
Více informací

Zhodnocení rizik z pracovní smlouvy

Pracovní smlouva a její rizika, pokuty a konkurenční doložka - provedeme pro vás analýzu a kontrolu pracovní smlouvy před tím, než ji podepíšete.
od 2 990 Kč
Více informací

Žaloba proti zaměstnavateli

Bylo porušeno ustanovení zákoníku práce vaším zaměstnavatelem? Nenechte si to líbit. Budeme bránit vaše práva před zaměstnavatelem i soudem.
od 5 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují