Pracovní záležitosti - zaměstnanci

Jak se zaměstnanec může efektivně a účinně bránit?


Že váš zaměstnavatel má silnější pozici a vy nemáte jako zaměstnanec šanci se jakkoliv bránit? S tím nesouhlasíme. Právo a zákoník práce myslí na slabší pozici zaměstnance a my vám rádi pomůžeme v tom, abyste se orientovali nejen v pracovním právu, ale hlavně ve svých právech.

Celý pracovněprávní vztah začíná už při podpisu pracovní smlouvy. Vidíte v ní něco jiného, než jste si domluvili? Děsí vás vysoké pokuty, tvrdá ustanovení ohledně mlčenlivosti nebo konkurenční doložka? Zašlete nám smlouvu k revizi a komentářům a poté ji pošlete zaměstnavateli.

Častým problémem je pak vyplácení mzdy. Dluží vám zaměstnavatel mzdu, bonusy nebo odstupné? Nenechte to být. O vaše peníze se popereme, právo je na vaší straně. Stejně tak v případě, že zaměstnavatel porušuje jakékoliv jiné ustanovení zákoníku práce.

V neposlední řadě se braňte i v případě výpovědi. Je oprávněná? Nesnaží se zaměstnavatel vyhnout povinnosti vám uhradit odstupné? Od toho jsme tu my, abychom vám pomohli domoci se vašich nároků. Také vám pomůžeme v případě, že chcete podat výpověď vy sami. Vypracujeme ji tak, aby byla podána správně a včas.

Pokud máte pocit, že nejsou dodržována vaše práva a ujednání z pracovní smlouvy, obraťte se na nás. Vypracujeme pro vás potřebné dokumenty, zastoupíme vás při jednáních i před soudem. Nenechte se a braňte se. Přijďte za námi na nezávaznou konzultaci, na které vám poradíme správný postup pro řešení právě vaší situace.

Přehled a ceny právních služeb pro zaměstnance


OCHRANA PRÁV ZAMĚSTNANCE

Chraňte svá práva a nároky. Nebojte se bránit a jít do sporu se svým zaměstnavatelem. Jsme připraveni zkontrolovat návrh pracovní smlouvy, zaslat zaměstnavateli předžalobní výzvu i vymáhat nevyplacenou mzdu, bonusy i odstupné.

Nejoblíbenější služby z kategorie ochrany práv zaměstnanců

Prověření oprávněnosti výpovědi od zaměstnavatele

Dostali jste výpověď? Obraťte se na nás a my vám prověříme její oprávněnost a váš nárok na odstupné nebo náhradu mzdy či platu.
od 2 990 Kč
Více informací

Předžalobní výzva zaměstnavateli

Zaměstnavatel nereaguje? Pošlete mu předžalobní výzvu prostřednictvím naší advokátní kanceláře a zvyšte si šanci na úspěch.
od 2 990 Kč
Více informací

Vymáhání nevyplacené mzdy, odměn, bonusů a odstupného

Dluží vám zaměstnavatel mzdu? Vymáhejte nevyplacené mzdy, odstupné nebo bonusové složky. Zajistíme veškerou komunikaci i zastoupení před soudem.
15 - 25 % z vymožené částky
Více informací

Zastoupení zaměstnance advokátem

Chcete se domoci svých práv vůči vašemu současnému nebo bývalému zaměstnavateli? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme!
od 2 490 Kč/hod.
Více informací

Zhodnocení rizik z pracovní smlouvy

Pracovní smlouva a její rizika, pokuty a konkurenční doložka - provedeme pro vás analýzu a kontrolu pracovní smlouvy před tím, než ji podepíšete.
od 2 990 Kč
Více informací

Žaloba proti zaměstnavateli

Bylo porušeno ustanovení zákoníku práce vaším zaměstnavatelem? Nenechte si to líbit. Budeme bránit vaše práva před zaměstnavatelem i soudem.
od 5 990 Kč
Více informací

Nejdřív si zavolám pro bližší informace na 601 303 666.


UKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU ZAMĚSTNANCEM

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr? Dejte si pozor na formální nedostatky. Tento krok s vámi zkonzultujeme a připravíme pro vás dohodu o ukončení pracovního poměru i výpověď tak, aby byly v souladu se zákonem a do budoucna vám nezpůsobovaly komplikace.

Nejoblíbenější služby z oblasti ukončení pracovního poměru zaměstnancem

Dohoda o ukončení pracovního poměru

Ukončujete pracovní poměr? Zajistíme pro vás vypracování správné a zákonné podoby dohody o ukončení pracovního poměru.
od 2 990 Kč
Více informací

Výpověď pracovní smlouvy

Jak podat výpověď, aby byla v souladu se zákonem? Poraďte se s našimi právníky, aby byly dodrženy všechny náležitosti. Rádi vám vše připravíme.
od 2 990 Kč
Více informací

Nejdřív si zavolám pro bližší informace na 601 303 666.


Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují