Převod nemovitosti

Komplexní služby při veškerých typech převodů nemovitostí


Kupujete nebo prodáváte nemovitost či družstevní podíl? Chcete nemovitost darovat? Ve všech případech, kdy je předmětem převodu nemovitost Vám pomůžeme zabezpečit celou transakci od začátku do konce. Postaráme se, abychom v každém případě ochánili Vaše finanční prostředky, připravíme Vám kompletní smluvní dokumentaci a můžeme Vás také zastoupit při jednáních s protistranou nebo i realitní kanceláří.

U kupní smlouvy na nemovitost si můžete dle Vašich požadavků vybrat rozsah služeb výběrem jednoho z balíčků, které jsme pro Vás připravili. Pro ochranu finančních prostředků u kupní ceny nemovitosti Vám můžeme poskytnout advokátní úschovu, kdy kupní cena bude uvolněna až po splnění předem dohodnutých podmínek.

Přehled a ceny služeb v kategorii prodej, koupě a darování nemovitosti


Advokátní úschova kupní ceny a dokumentů

Využijte naší advokátní úschovy kupní ceny a dokumentů. Vyhnete se nepříjemnostem a ochráníte své cenné finanční prostředky.
od 7 490 Kč
Více informací

Darovací smlouva na nemovitost

Chcete darovat nemovitost? Vyhněte se potížím s katastrem nemovitostí a nechte si darovací smlouvu a další dokumenty vypracovat u nás!
od 9 990 Kč
Více informací

Kupní smlouva na nemovitost

Příprava kvalitní kupní smlouvy o převodu nemovitosti s možností využít bezpečné advokátní úschovy kupní ceny a dalších služeb.
od 9 990 Kč
Více informací

Prověření nemovitosti i prodávajícího

Chcete koupit nemovitost a nechcete naletět? Právě pro vás je určena naše služba prověření nemovitosti a prověření prodávajícího, abyste nepřišli o peníze.
2 490 Kč/hod.
Více informací

Převod družstevního podílu

Chcete "prodat" družstevní byt, respektive převést práva k jeho užívání? O celý převod družstevního podílu se Vám rádi postaráme!
od 13 990 Kč
Více informací

Návrh na vklad do KN

Potřebujete vypracovat návrh na vklad do katastru nemovitostí? Vyhotovíme Vám ho na míru tak, aby ho katastr nemovitostí nezamítl!
od 2 490 Kč
Více informací

Odstoupení od kupní smlouvy

Uzavřeli jste kupní smlouvu a zjistili, že daná věc má vady? Využijte svých možností a odstoupení od smlouvy. Rádi ho pro Vás připravíme.
od 6 490 Kč
Více informací

Předávací protokol k nemovitosti

Prodáváte nebo pronájímáte nemovitost? Kupujete nebo si pronájímáte nemovitost? Připravíme Vám kvalitní předávací protokol k nemovitosti!
od 2 490 Kč
Více informací

Revize kupní smlouvy

Předložila Vám prostistrana k podpisu kupní smlouvu? Nechte si u nás provést její revizi, kdy zhodnotíme případná rizika a navrhneme změny.
od 9 990 Kč (dle rozsahu)
Více informací

Revize úvěrové a zástavní smlouvy

Předložila Vám prostistrana k podpisu úvěrovou a zástavní smlouvu? Nechte si u nás provést revizi a zhodnocení rizik!
od 9 990 Kč (dle rozsahu)
Více informací

Smlouva o smlouvě budoucí kupní nebo rezervační smlouva

Připravíme Vám kvalitní rezervační smlouvu či smlouvu o smlouvě budoucí kupní a nadefinujeme podmínky pro uzavření samostné kupní smlouvy.
od 6 490 Kč
Více informací

Smlouva o zřízení zástavního práva k nemovitosti

Půjčujete někomu peníze na koupi nemovitosti a chcete si pojistit jejich vrácení? Připravíme Vám zástavní smlouvu k nemovitosti dlužníka.
od 5 490 Kč
Více informací

Vymáhání úhrady kupní ceny

Prodali jste nemovitost a kupující Vám neuhradili kupní cenu nebo její část? Pomůžeme Vám dlužnou částku vymoci a plně Vás zastoupíme.
10 – 25 % z vymožené částky
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují