Pronájem nemovitosti

Kvalitní řešení veškerých záležitostí ohledně pronájmů nemovitostí


Pronajímáte nemovitost a chcete mít vše právně správně, ale co nejbezpečněji nastavené? Připravíme Vám kvalitní nájemní smlouvu na nemovitost a poradíme Vám, jak celý smluvní vztah dobře nastavit, jak na prověření bonity nájemce a jak nemovitost správně předat k užívání a co vše si nechat od nájemce potvrdit.

Kromě samotné smluvní dokumentace a poradenství pomůžeme i ve sporu s nájemcem nebo pronajímatelem. Prověříme oprávněnost výpovědi, zastoupíme Vás ve věci vymáhání dlužného nájmu, náhrady škody nebo jakékoliv jiné pohledávky vzniklé z nájemní smlouvy.

Přehled a ceny služeb v kategorii pronájem nemovitostí


Nájemní smlouva na nemovitost

Chcete pronajmout nemovitost? Kvalitní nájemní smlouva Vám může v budoucnu ušetřit mnoho starostí. Takovou smlouvu Vám rádi připravíme.
od 9 490 Kč
Více informací

Podnájemní smlouva

Chcete podnajmout pronajatou nemovitost? Poradíme Vám, jak to správně udělat a připravíme Vám podnájemní smlouvu na míru
od 8 990 Kč
Více informací

Prověření nájemce

Chcete pronajmout nemovitost? Prověřte si dákladně komu! Snížíte tak riziko neplacení nájmu a dalších nepříjemností.

Předávací protokol k nemovitosti

Prodáváte nebo pronájímáte nemovitost? Kupujete nebo si pronájímáte nemovitost? Připravíme Vám kvalitní předávací protokol k nemovitosti!
od 2 490 Kč
Více informací

Vymáhání dluhu na nájemném

Neplatí Vám nájemce dohodnuté nájemné? Nenechte své nároky promlčet a začněte vymáhat včas. V celém případu Vás zastoupíme.
10 – 25 % z vymožené částky
Více informací

Vymáhání náhrady škody po nájemci

Způsobil Vám nájemce škodu na Vaší nemovitosti? Braňte své nároky právní cestou. Při vymáhání náhrady škody po nájemci Vás zastoupíme.
10 – 25 % z vymožené částky
Více informací

Výpověď nájemní smlouvy pronajímatelem

Potřebujete dát výpověď nájemníkovi? Ale jak to udělat správně? My se o vše postaráme a právně správnou výpověď Vám rádi připravíme.
od 6 490 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují