Ukončení smluvních vztahů

Pomůžeme vám správně ukončit smluvní vztah, aby vám nehrozily sankce


Smluvní vztahy jsou někdy velmi komplikované. Možná ani ne tak smluvní vztahy, jako některé smlouvy či obchodní podmínky bank, pojišťoven nebo telefonních operátorů. Jejich délka, která často čítá desítky stran, je pro běžného uživatele velmi nepřehledná a často skrývá různé nástrahy a právní kličky.

Těchto kliček potom společnosti často využívají a vystupují z pozice silnějšího, kdy spoléhají na to, že se leknete a nepůjdete s nimi do sporu. Třeba když vám chtějí naúčtovat smluvní sankce a ještě než od nich odejdete se vás mohou snažit trochu "pumpnout". Správné ukončení takového smluvního vztahů může být normálního smrtelníka nadlidský úkon. Ne, že bychom my nebyli smrtelníci, ale je naším každodenním chlebem hájení práv našich klientů a do této práce pak spadá i správné ukončování smluvních vztahů. Nechte si od nás poradit ve vašem případě. Zda smlouvu vypovědět či od smlouvy odstoupit, nebo jak ji správně ukončit.

Přehled a ceny služeb v kategorii ukončení smluvních vztahů


Výpověď smlouvy

Uvažujete-li o výpovědi jakékoli smlouvy, nechte nejdříve odborníky posoudit, zda je ve vašem případě tento postup vhodný, či zda je vůbec možný.
od 3 990 Kč
Více informací

Odstoupení od smlouvy

Chcete-li odstoupit od smlouvy, nechte celý proces na nás, my ho vyřešíme tak, abyste na celé věci v konečném důsledku netratili.
od 3 990 Kč
Více informací

Výpověď smlouvy s pojišťovnou

Chystáte-li se přejít k jiné pojišťovně a nevíte si rady, jak pojištění u té stávající ukončit, obraťte se na nás a my se o vše postaráme.
od 3 990 Kč
Více informací

Výpověď smlouvy s telefonním operátorem nebo poskytovatelem internetu

Pomůžeme vám ukončit vaše vztahy s operátorem či poskytovatelem internetu tak, abyste nemuseli platit nesmyslné sankční poplatky.
od 3 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují