Vypořádání majetku

Pomůžeme Vám s vypořádáním majetku a jeho ochranou!


Pokud vlastníte nebo spoluvlastníte jakýkoliv majetek, mohou nastat situace, kdy je nutné tento majetek vypořádat. Může jít o případy rozvodu manželství, nebo když druhý spoluvlastník chce svůj podíl třeba prodat. Vždy se pro Vás snažíme najít tu nejlepší možnou variantu a maximalizovat úspěch v dané věci.

Dalším důvodem pro "vypořádání majetku" může být také samotné uzavření manželství, kdy si oba partneři chtějí ochránit svůj stávající majetek i ten, který v budoucnu nabudou. V takových případech je možné uzavřít předmanželskou smlouvu a nebo dohodu o zúžení společného jmění manželů, pokud již manželství bylo uzavřeno. Sjednejte si u nás konzultaci a přijďte se poradit, jak to udělat co nejlépe!

Přehled a ceny služeb v kategorii vypořádání majetku


Dohoda o vypořádání společného jmění manželů

Vytvoříme pro vás dohodu o vypořádání společného jmění manželů! Budete mít jistotu, že je dokument v pořádku a bez formálních nedostatků.
od 4 990 Kč
Více informací

Dohoda o zúžení SJM

Zajistěte si bezproblémové rozdělení majetkového režimu i po uzavření manželství díky dohodě, kterou pro vás naši advokáti připraví.
dle hodnoty majetku
Více informací

Předmanželská smlouva

Svěřte vaši předmanželskou smlouvu do rukou našich advokátů, kteří ji vyhotoví tak, aby zahrnovala všechny vaše požadavky.
dle rozsahu
Více informací

Vypořádání majetku

Vyřešte spory s ostatními spoluvlastníky a vypořádejte jednou provždy společný majetek. Díky našim právníkům ukončíte vleklé dohady.
dle rozsahu
Více informací

Zastoupení v řízení o vypořádání společného jmění manželů

Získejte po rozvodu majetek, na který máte právo! Vypořádání SJM pomůžeme vyřešit, i když se s bývalým partnerem nemůžete dohodnout.
od 2 490 Kč/hod.
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují