Zajištění chodu SVJ a bytového družstva

Aby fungování vašeho bytového družstva nebo SVJ správně klapalo


Správné fungování společenství vlastníků jednotek nebo bytového družstva je často nadlidský úkon. Funkce ve statutárním orgánu je často "za trest". Každý od vás očekává maximum a přijetím funkce se často ještě vystavujete opravdové trestní odpovědnosti, pokud se něco pokazí. A právě od toho jsme tu my, aby se nic nepokazilo. Abyste vždy měli partnera, na kterého se můžete obrátit, pokud si s čímkoliv nebudete jisti. Abychom vás ve všech případech, které budete muset řešit, podrželi.

Nezáleží na tom, jestli budete řešit spor se členem SVJ či bytového družstva, jestli budete chtít připravit dokumentaci, pomoci s uspořádáním schůze nebo znát právní názor na aktuální problém, který máte před sebou. S tím vším vám pomůžeme. Také vám připravíme nebo revidujeme smlouvy s vašimi obchodními partnery, stavebními firmami, které chcete využít na rekonstrukci domu, správcovskými společnostmi apod.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám se na vaše záležitosti podíváme.

právní služby pro svj a bytová družstva

Přehled a ceny služeb v kategorii zajištění chodu SVJ a bytového družstva


Nájemní smlouva na nemovitost

Chcete pronajmout nemovitost? Kvalitní nájemní smlouva Vám může v budoucnu ušetřit mnoho starostí. Takovou smlouvu Vám rádi připravíme.
od 9 490 Kč
Více informací

Odborné zajištění výběrových řízení

Vybrat kvalitního dodavatele není snadné – my vám ho ale pomůžeme najít prostřednictvím námi profesionálně připraveného výběrového řízení.
dle náročnosti
Více informací

Zrušení, zánik a likvidace bytového družstva nebo SVJ

Poskytneme vám profesionální právní podporu při celém procesu zrušení bytového družstva či SVJ, popř. vám pomůžeme s jejich vzájemnou transformací.
od 34 990 Kč
Více informací

Domovní řád

Chtěli byste mít pravidla bydlení ve vašem domě na papíře? Sepíšeme vám domovní řád, který bude odpovídat jak vašim požadavkům, tak platné právní úpravě.
od 7 990 Kč
Více informací

Kupní smlouva na věci movité

Kupujete nebo prodáváte movitou věc? Ošetřete si veškeré podmínky prodeje a nechte si připravit odpovídající kupní smlouvu.
od 3 990 Kč
Více informací

Prohlášení vlastníka budovy

Chcete rozdělit bytový dům na jednotlivé samostatné jednotky za účelem jejich dalšího převodu? Vypracujeme Vám prohlášení vlastníka.
od 14 990 Kč
Více informací

Příkazní smlouva

Potřebujete, aby třetí osoba obstarávala dlouhodobě některé Vaše obchodní záležitosti? Nechte si připravit příkazní smlouvu!
od 3 990 Kč
Více informací

Příprava a pořádání valných hromad, členských schůzí a shromáždění

Pomůžeme Vám s přípravou valné hromady, členské schůze nebo shromáždění. Vše dle zákonných požadavků.
dle náročnosti
Více informací

Příprava nebo revize smluvní dokumentace s dodavateli

Zajistíme, aby vás v budoucnu váš dodavatel nepřekvapil nějakou nepříjemnou skulinou skrytou ve smlouvě mezi vámi – s námi jste chráněni!
dle náročnosti
Více informací

Smlouva o dílo

Realizujete pro své zákazníky dílo a chcete mít vše v pořádku? Pomůže Vám smlouva o dílo, kterou pro Vás rádi připravíme.
od 3 990 Kč
Více informací

Smlouva o výstavbě

Plánujete stavět či upravovat dům za přispění jiných osob? Nechte si od nás upravit vaše vzájemné vztahy během výstavby i po ní, abyste pak nemuseli řešit zbytečné problémy.
od 14 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují