Právní zástupce

Tým AZ LEGAL se postará o Vaše právní zastoupení


Připravili Vás o peníze, majetek, děti? Podvedli vás, poškodili, pošpinili, podali na Vás žalobu? Jinak Vás krátí na Vašich právech? Situací, kdy potřebujete nebo musíte k soudu, je spousta. Ať se chystáte k útočnému výpadu nebo obranným manévrům, je nanejvýš rozumné najmout si dobrého právního zástupce. Bez něj totiž často nezmůžete vůbec nic.

Zastoupení advokátní kanceláří

Právní kancelář AZ LEGAL poskytuje komplexní právní služby od právního poradenství po zastupování před soudy a jinými státními orgány. V rámci poskytování právních služeb Vám naše kancelář zpracuje veškeré dokumenty, jako jsou smlouvy, dohody, plné moci a další. Včasné využití našich služeb Vám může pomoci ušetřit mnoho starostí v budoucnosti a častokrát také i hodně peněz.

Dlouhodobé právní zastoupení

Navíc nabízíme i dlouhodobé zastoupení klienta. Zastoupíme Vás při jednáních s protistranou, před soudem i před státními orgány. Váš případ kompletně převezmeme a flexibilně budeme reagovat na veškeré skutečnosti, na které bude třeba.

To ocení hlavně ti, kteří jsou velmi zaneprázdnění a časově neflexibilní. Protože pokud využijete zastoupení advokátem, který za Vás řeší veškeré záležitosti, v mnoha případech není Vaše přítomnost u soudu ani nutná, a Vy se můžete dál věnovat své práci.

Osobně, telefonicky, online? Jsme tu pro Vás

Většinu našich služeb je možné využít buď osobně, online nebo telefonicky, a to vždy dle typu a složitosti daného případu. Pro vyřešení Vašeho právního problému Vám bude k dispozici tým zkušených právníků, které naleznete v našich dvou kancelářích. 

Obraťte se na advokátní kancelář AZ LEGAL.

POMŮŽEME VÁM…

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

zastoupení advokátem Praha

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz