Právní zástupce

Tým AZ LEGAL se postará o Vaše právní zastoupení


Připravili Vás o peníze, majetek, děti? Podvedli vás, poškodili, pošpinili, podali na Vás žalobu? Jinak Vás krátí na Vašich právech? Situací, kdy potřebujete nebo musíte k soudu, je spousta. Ať se chystáte k útočnému výpadu nebo obranným manévrům, je nanejvýš rozumné najmout si dobrého právního zástupce. Bez něj totiž často nezmůžete vůbec nic.

Zastoupení advokátní kanceláří

Právní kancelář AZ LEGAL poskytuje komplexní právní služby od právního poradenství po zastupování před soudy a jinými státními orgány. V rámci poskytování právních služeb Vám naše kancelář zpracuje veškeré dokumenty, jako jsou smlouvy, dohody, plné moci a další. Včasné využití našich služeb Vám může pomoci ušetřit mnoho starostí v budoucnosti a častokrát také i hodně peněz.

Dlouhodobé právní zastoupení

Navíc nabízíme i dlouhodobé zastoupení klienta. Zastoupíme Vás při jednáních s protistranou, před soudem i před státními orgány. Váš případ kompletně převezmeme a flexibilně budeme reagovat na veškeré skutečnosti, na které bude třeba.

To ocení hlavně ti, kteří jsou velmi zaneprázdnění a časově neflexibilní. Protože pokud využijete zastoupení advokátem, který za Vás řeší veškeré záležitosti, v mnoha případech není Vaše přítomnost u soudu ani nutná, a Vy se můžete dál věnovat své práci.

Osobně, telefonicky, online? Jsme tu pro Vás

Většinu našich služeb je možné využít buď osobně, online nebo telefonicky, a to vždy dle typu a složitosti daného případu. Pro vyřešení Vašeho právního problému Vám bude k dispozici tým zkušených právníků, které naleznete v našich dvou kancelářích. 

Obraťte se na advokátní kancelář AZ LEGAL.

POMŮŽEME VÁM…

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

zastoupení advokátem Praha

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link