fbpx

Právník zdarma

Jak fungují právní služby zdarma?


Dostali jste se do svízelné situace a nejspíš budete potřebovat právní pomoc? Na tuzemském trhu existují subjekty, které poskytují takové právní služby bezplatně, ale kvalita těchto služeb většinou není příliš vysoká. O podobné právní poradny je velký zájem, a proto je mnohdy velmi obtížné se na konzultaci vůbec objednat a klient musí poměrně dlouhou dobu čekat. Poradna má navíc na každého pouze omezený čas, takže často není možné odpovědně prostudovat případ klienta a poskytnout mu dostatečně kvalitní radu pro jeho případ.

Právník zdarma v advokátní kanceláři

Protože se klientům snažíme vycházet vstříc a pomáhat i v případech, kdy je pro klienta obtížné uhradit cenu konzultace, poskytujeme v naší advokátní kanceláři nezávazné právní konzultace, kdy klientovi poskytneme při objednání konzultace navíc bezplatně dalších 30 minut, aby byl dostatek prostoru pro řádnou analýzu případu klienta a návrh řešení. V rámci naší společenské odpovědnosti můžeme v některých případech poskytnout konzultaci zcela zdarma. Nárok na tuto konzultaci posuzujeme zcela indviduálně dle sociálně-právní situace klienta. Podmínky poskytnutí konzultace a služby právník zdarma naleznete zde.

Právní pomoc na dosah ruky

V případě poskytnutí služby právník zdarma je možné řešit právní záležitosti  ve všech právních oblastech, na které se specializujeme. V rámci konzultace zanalyzujeme případ klienta a navrhneme nejlepší postup k řešení. Pokud klient s navrženým řešením a postupem souhlasí, je možné zahájit spolupráci s naší advokátní kanceláří a domluvit se na právním zastoupení.

V případě jakéhokoli problému, který vyžaduje právní pomoc, neváhejte a obraťte se na naši kancelář ještě dnes.

Kontaktujte naši advokátní kancelář!

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

bezplatný právník v Praze

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

V jakých oblastech Vám naši právníci mohou poradit?


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!