Přestupky a správní záležitosti

S čím Vám pomůžeme v rámci řešení přestupků a správního řízení?


Spáchali jste dopravní přestupek a zastavila Vás Police České republiky nebo městská či obecní policie nebo jste obdrželi výzvu podání vysvětlení? Spáchali jste trestný čin při řízení motorového vozidla nebo jste způsobili dopravní nehodu?

Řešíte jiný druh přestupku, správní řízení nebo další problémy s úřady, které Vás kvůli něčemu neustále popotahují?

Rozhodl některý státní úřad ve Váš neprospěch a myslíte si, že neoprávněně?

V těchto všech i v mnoha dalších situacích jsme Vám schopni pomoci, poskytnout Vám kompletní právní poradenství a v případě dalšího řešení Vás může zastoupit advokát.

Úřady a státní orgány v České republice často vystupují proti občanům i firmám z pozice silnějšího a tím velmi často zakrývají chyby, které byly z jejich strany uskutečněny. Proti takovému přístupu Vám pomůžeme se bránit a budeme hájit i Vaše práva.

Přehled všech právních služeb oblasti dopravních přestupků a správních záležitostí naleznete níže.

dobrý právník Praha

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE


Řešíte problém s dopravním přestupkem, nehodou či trestným činem v souvislosti s řízením motorového vozidla?

Řešíte jiný problém s úřady nebo správním řízením?

Využijte námi poskytované nezávazné konzultace, v rámci které s Vámi naši právníci detailně proberou Váš případ a navrhnou nejlepší možné řešení pro Vás. V případě zájmu Vás pak rádi v celé věci zastoupíme.

Popis a ceny vybraných právních služeb z oblasti Přestupky a správní záležitosti


Zde naleznete nejčastěji využívané služby řešení přestupků a správních záležitostí s úřady. Pokud zde není uvedena Vámi požadovaná služba, prosíme kontaktujte nás a my se Vám pokusíme navhrnout možné řešení na míru Vašemu požadavku.

Kompletní servis a dlouhodobé zastoupení

Jestliže potřebujete řešit situaci spojenou s jednáním s úřady nebo státními orgány, jejich rozhodnutími a dalšími záležitostmi, můžeme Vás v celé věci zastoupit, a to i v případě soudního sporu, kterému se bude věnovat advokát.

Také je možné k Vašemu případu poskytnout právní konzultaci a právní rozbor, na základě kterého se pak můžete rozhodnout pro další postup.

Cena: od 2 420 Kč / hod. nebo jednorázová částka dle náročnosti

Dopravní přestupky a trestné činy

Spáchali jste jako účastník silničního provozu dopravní přestupek nebo trestný čin jehož následkem je dopravní nehoda?

Kontaktujte nás co nejdříve, abychom včas mohli Vaši situaci odborně posoudit, navrhnout odpovídající řešení a co nejrychleji reagovat, aby nedošlo ke zmeškání důležitých lhůt celého případu, které jsou mnohdy velmi klíčové pro jeho úspěšné zvládnutí a minimalizaci negativních následků.

Cena: dohodou dle náročnosti

Spáchali jste dopravní přestupek nebo trestný čin v rámci účasti na silničním provozu pod vlivem alkoholu?

Vaši situaci je třeba neprodleně řešit, aby nedošlo ke zmeškání důležitých lhůt, které jsou pro úspěšné zvládnutí případu velmi podstatné, a které Vám mohou zachránit řidičské oprávnění. Kontaktujte nás co nejdříve a domluvte si schůzku, ne které se Vaším případem budou zabývat odborníci se zkušenostmi s dopravním právem.

Cena: dohodou dle náročnosti

Máte přijít o řidičské oprávnění v důsledku dosažení 12 bodů? Mnoho řidičů se s tímto problémem potýká a myslí si, že situace je již ztracena.

V rámci naší odborné praxe je však možné řešit i tyto případy a zachránit řidičské oprávnění! Neprodleně nás proto kontaktujte a my navhrneme přesný postup, jak řešit individuálně i Vaši situaci.

Cena: dohodou dle náročnosti

Bylo pravomocně rozhodnuto o odebrání Vašeho řidičského oprávnění a Vy jste se dostali do situace, kdy jste rozhodnutí nerespektovali? Nyní čelíte obvinění z maření výkonu úředního rozhodnutí v souvislosti s porušením zákazu řízení a nutně potřebujete pomoci?

Neváhejte a obraťte se na nás! V případě Vašeho zájmu můžeme ihned po analýze Vašeho případu začít tuto nepříjemnou situaci řešit. Ve všech úkonech a jednáních Vás zastoupí naši právní zástupci a pomůžeme Vám zvládnout situaci s co nejmenšími negativními následky.

Cena: dohodou dle náročnosti

Chcete pomoci s řešením jakéhokoliv jiného dopravního přestupku nebo trestného činu spáchaného v souvislosti s účastí v silničním provozu?

Můžeme pomoci i Vám! Domluvte si nezávaznou schůzku v naší kanceláři, kde detailně posoudíme dosavadní vývoj ve Vašem případu a jeho možné alternativy v řešení.

Cena: dohodou dle náročnosti

Informace k uvedeným cenám

Veškeré uvedené ceny jsou pouze orientační a konečná cena se může lišit v závislosti na individuálním posouzení případu a jeho složitosti. Konečnou cenu Vám sdělíme ihned po prověření Vašeho případu při první osobní nebo online konzultaci. Podrobné informace k uváděným cenám naleznete na tomto odkazu.

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link