Školení pro SVJ s Městskou částí Praha 7

Včera jsme dokončili poslední seminářový blok vzdělávání pro společenství vlastníků jednotek (SVJ), který uspořádala Městská část pro Prahu 7 pro společenství vlastníků, nacházející se na území této městské části.

Celý seminářový blok dopadl úspěšně a naši školitelé získali od představitelů jednotlivých společenství vlastníků velmi pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu patřící především Mgr. Martinu Zástěrovi, Mgr. Petru Bauerovi, Mgr. Veronice Špornové a Janu Skoupému, kteří celé školení připravili. Po každém seminářovém bloku pak odpovídali na konkrétní dotazy zástupců jednotlivých SVJ a řešili s nimi jejich individuální dotazy.

V rámci semináře jsme pro SVJ připravili také informační dokumenty ke správnému fungování a vedení SVJ a vzorové dokumenty, jako např. rozpočty, plné moci pro zastoupení na shromáždění SVJ, informace k úsporám, dotačním programům a mnoho dalšího.

Můžeme pomoci i Vašemu SVJ

Pokud i Vaše SVJ chce získat potřebné informace o tom, jak správně fungovat a plnit veškeré zákonné náležitosti, neváhejte se na nás obrátit. Naši specializovaní právníci Vám pomohou řešit individuální záležitosti a problémy, se kterými se ve Vašem společenství právě potýkáte. Ať se již jedná o změnu stanov, prodej či pronájem společných částí v domě nebo třeba vymáhání pohledávek za jednotlivými členy, pomůžeme Vám!

Kontaktujte nás a my se již postaráme o vše potřebné!

Chcete bližší informace?

601 303 666

info@azlegal.cz

radka-conkova120x120

Jsme k dispozici po - pá, 9 - 18 hodin.

Chcete vyřešit Váš problém? Sjednejte si konzultaci s našimi právníky.


Školení pro SVJ s Městskou částí Praha 7

Ověřené praxí. Pomohou vám uspět v životě
i v podnikání. ZDARMA, včetně našich ebooků. Přihlaste se.

Neodejděte s prázdnou! 
Máme pro vás skvělé tipy.

17123
17129
17131

Kdykoliv se můžete odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Samotné ebooky pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!