fbpx

Školení pro SVJ s Městskou částí Praha 7

Školení pro SVJ s Městskou částí Praha 7

Včera jsme dokončili poslední seminářový blok vzdělávání pro společenství vlastníků jednotek (SVJ), který uspořádala Městská část pro Prahu 7 pro společenství vlastníků, nacházející se na území této městské části.

Celý seminářový blok dopadl úspěšně a naši školitelé získali od představitelů jednotlivých společenství vlastníků velmi pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu patřící především Mgr. Martinu Zástěrovi, Mgr. Petru Bauerovi, Mgr. Veronice Špornové a Janu Skoupému, kteří celé školení připravili. Po každém seminářovém bloku pak odpovídali na konkrétní dotazy zástupců jednotlivých SVJ a řešili s nimi jejich individuální dotazy.

V rámci semináře jsme pro SVJ připravili také informační dokumenty ke správnému fungování a vedení SVJ a vzorové dokumenty, jako např. rozpočty, plné moci pro zastoupení na shromáždění SVJ, informace k úsporám, dotačním programům a mnoho dalšího.

Můžeme pomoci i Vašemu SVJ

Pokud i Vaše SVJ chce získat potřebné informace o tom, jak správně fungovat a plnit veškeré zákonné náležitosti, neváhejte se na nás obrátit. Naši specializovaní právníci Vám pomohou řešit individuální záležitosti a problémy, se kterými se ve Vašem společenství právě potýkáte. Ať se již jedná o změnu stanov, prodej či pronájem společných částí v domě nebo třeba vymáhání pohledávek za jednotlivými členy, pomůžeme Vám!

Kontaktujte nás a my se již postaráme o vše potřebné!

Můžete nás kontaktovat na infolince 601 303 666 nebo emailu info@azlegal.cz, nebo si můžete požádat o nezávaznou konzultaci vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.


Školení pro SVJ s Městskou částí Praha 7

Nenechte se překvapit! Přihlaste se k našim novinkám a získejte ZDARMA zajímavé ebooky!

pravni-rizika-pri-podnikani
12-rad-jak-nenaletet-podvodnikum

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

A také důležité informace, které by Vám něměly uniknout…

Třeba 12 rad, jak nenaletět podvodníkům!

Nebudeme Vám psát moc často a kdykoliv se můžete odhlásit. Samotný e-book pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!