Trestní záležitosti

S čím Vám můžeme pomoci v rámci řešení trestních záležitostí?


Dostali jste se do potíží s trestním zákoníkem a potřebujete v dané oblasti pomoci a zastoupit? Klientům poskytujeme kompletní právní služby trestního práva a advokátní zastoupení v případu. Můžeme Vás zastoupit v průběhu každé fáze trestního řízení před příslušnými orgány či následně před soudem.

Naši právníci Vám rovněž pomohou i při běžném podání vysvětlení na Policii ČR, aby nebyla porušována Vaše práva a měli jste jistotu, že ze strany orgánů činých v trestním řízení budou dodržovány veškeré zákony.

Váš případ si před převzetím obhajoby v trestním řízení kompletně prostudujeme, navrhneme odpovídající postupy a strategii, jak v rámci trestního stíhání konat a pomůžeme Vám minimalizovat negativní následky a nepříjemnosti, které jsou s každým trestním řízením spojené.

Potřebujete naopak řešit podání trestního oznámení na policii, protože vystupujete jako poškozený? I v této situaci Vám můžeme pomoci a kompletně Vás při podání trestního oznámení právně zastoupit.

Přehled všech právních služeb oblasti trestních záležitostí naleznete níže.

dobrý právník Praha

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE


Jestliže řešíte problém na trestní úrovni, domluvte si s námi nezávaznou úvodní konzultaci, na které s Vámi probereme možná řešení a navrhneme Vám odpovídající postup v celé věci.

Pokud se následně rozhodnete pro využití našich služeb, poskytneme Vám kompletní advokátní zastoupení v trestním řízení a budeme činit veškeré úkony tak, abychom Vám zajistili nejlepší možný výsledek Vašeho případu.

Popis a ceny vybraných právních služeb z oblasti Trestních záležitostí


Zde naleznete klienty nejčastěji využívané služby trestního práva. Pokud máte specifický požadavky a nenalezli jste službu, kterou poptáváte, rádi Vám poskytneme individuální řešení.

Kompletní servis a dlouhodobé zastoupení

V rámci kompletního zastoupení při trestním řízení Váš případ převezmeme od začátku do konce, tedy již od fáze přípravného řízení. V každém stádiu trestního řízení učiníme všechny možné kroky k tomu, aby bylo trestní řízení zastaveno. Pokud se nepovede trestní řízení zastavit, zastoupíme Vás i při všech soudních jednáních.

Cena: dohodou, dle náročnosti

Pokud již trestní řízení dospělo do fáze předvolání k soudu, rádi Vás v rámci soudního řízení zastoupíme. V případě negativního soudního rozhodnutí ve Vašem případu pak po domluvě podáme odvolání. Jestliže by ani odvolání nebylo úspěšné, můžeme podat dovolání k Nejvyššímu soudu, které ale nemá odkladný účinek na rozhodnutí soudu s nabytím právní moci.

Cena: od 1 490 Kč / hod. nebo jednorázová částka dle náročnosti

Vystupujete jako poškozený v trestním řízení a nyní se již celá věc dostává před soud? Chcete zastoupit při soudním jednání? Kontaktujte nás ohledně podrobností o Vašem případu, rádi se na něj podíváme detailněji. V případě zájmu Vás pak naši advokáti zastoupí před soudem a budou hájit Váš nárok.

Cena: od 1 490 Kč / hod. nebo jednorázová částka dle náročnosti

Obdrželi jste od Police ČR výzvu k podání vysvětlení? Nejste si jisti co máte říkat, aby se to později nemohlo obrátit proti Vám? V takovém případě Vám můžeme pomoci a jako právní zástupce se zúčastnit podání vysvětlení na policii s Vámi. Kontaktujete nás s podobrobnostmi Vašeho případu a my Vám rádi pomůžeme.

Cena: od 1 490 Kč / hod. nebo jednorázová částka dle náročnosti

Samostatné služby

Nejste spokojeni s rozhodnutím odvolacího soudu ve Vaší věci a rádi byste podali dovolání k Nejvyššímu soudu? Pokud chcete dovolání k Nejvyššímu soudu zpracovat, můžete se obrátit na nás. Váš případ si podrobně projdeme včetně již vydaných rozsudků okresního a krajského odvolacího soudu a navrhneme právní argumentaci k dovolání.

Cena: od 8 990 Kč

Někdo Vás poškodil a myslíte si, že došlo ke spáchání trestného činu? Na základě Vámi poskytnutých informací Vám vypracujeme trestní oznámení, které podáte na policii, která je pak povinna v celé věci konat. V případě, že budete potřebovat další pomoc v celém trestním řízení, můžeme Vás zastoupit.

Cena: od 2 490 Kč

Soud 1. instance nerozhodl ve Váš prospěch a Vy řešíte, jak se odvolat? Po posouzení Vašeho případu a vydaného rozhodnutí soudu Vám vypracujeme odvolání k soudu, které pak můžete podat a tím bude zabráněno nabytí právní moci již vydaného rozhodnutí soudu 1. instance. Pokud budete mít zájem, rádi Vás můžeme při soudním jednání následně i zastoupit.

Cena: od 5 990 Kč

Obdrželi jste usnesení o zahájení trestního stíhání a chcete se bránit? V této fázi trestního řízení můžete podat stížnost proti zahájení trestního stíhání, o které musí být rozhodnuto státním zastupitelstvím. V rámci stížnosti by měly být řešeny důvody, proč by trestní stíhání mělo být zastaveno. Státní zástupce pak může rozhodnout o zastavení trestního stíhání nebo jeho pokračování. Pokud chcete stížnost zpracovat advokátní kanceláří, obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme.

Cena: od 3 990 Kč

Chcete, aby na veškerých úkonech v trestním řízení byl přítomen advokát, aby pro Vás bylo dosaženo co nejlepšího možného výsledku trestního řízení? Naši právníci Vás při všech úkonech rádi zastoupí a poskytnou Vám veškerou právní podporu. Zavolejte nám a domluvte si konzultaci, na které s Vámi vše podrobně probereme.

Cena: od 1 490 Kč/hod. nebo jednorázová částka dle náročnosti

Ústavní stížnost je speciálním typem podání k Ústavnímu soudu, jímž se může stěžovatel dovolávat, že vydaným pravomocným rozhodnutím v řízení, kterého byl účasten, došlo k porušení jeho základního lidského práva nebo svobody. V případě Vašeho zájmu, pro Vás můžeme ústavní stížnost vypracovat na základě konkrétních specifikací Vašeho případu a bližším posouzení již vydaných rozhodnutí.

Cena: od 13 990 Kč

Informace k uvedeným cenám

Veškeré uvedené ceny jsou pouze orientační a konečná cena se může lišit v závislosti na individuálním posouzení případu a jeho složitosti. Konečnou cenu Vám sdělíme ihned po prověření Vašeho případu při první osobní nebo online konzultaci. Podrobné informace k uváděným cenám naleznete na tomto odkazu.

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!