Uzavřeli jsme spolupráci s Podnikatelskými odbory

Spojili jsme se s v boji proti nárůstu byrokracie a regulace podnikání s Podnikatelskými odbory!

Včera uzavřel Martin Zástěra za AZ LEGAL s Radomilem Bábkem z Podnikatelských odborů memorandum o spolupráci. Cílem této spolupráce je pomoc a podpora podnikatelům vypořádat se s dlouhodobě narůstající byrokracií, regulací podnikání a přenášení povinností státu na podnikatele.

Za naše klienty dlouhodobě bojujeme v různých typech správních řízení, kdy mnozí úředníci zneužívají svých pravomocí, přizpůsobují a ohýbají si zákonná ustanovení takovým způsobem, aby podnikatele mohli potrestat a sankcionovat co nejpřísněji. Tato skutečnost zneužívání veřejné moci je pro nás nepřijatelná a ztotožňujeme se s přístupem, vizí a jednotlivými cíli Podnikatelských odborů, jako např.:

  1. Omezení kontroly a moci státu nad podnikáním.
  2. Narovnání podnikatelského prostředí ve prospěch malého podnikání.
  3. Vrácení povinností státu, které přenesl na podnikatele.

Již jsme dosáhli prvních úspěchů

Již jsme dosáhli prvních úspěchů, kdy jsme jednotlivým členům Podnikatelských odborů pomohli u odvolacích orgánů významně snížit finanční sankce udělené orgány Finanční správy. A pokračujeme dále! V některých případech již připravujeme správní žaloby a vrháme se do boje za naše klienty, abychom ochránili jejich práva. Aby nedocházelo ke zneužívání postavení a nedotknutelnosti jednotlivých úředníků, což se bohužel v současnosti a někdy plošně, děje!

Díky této spolupráci se také můžete těšit na mnoho rad, tipů, videií, rozhovorů a dalších materiálů, které Vám, podnikatelům budou pomáhat. Aktuálně připravujeme manuál, jak se chovat v případě kontroly EET ze strany Finanční správy. V tomto manuálu najdete cenné rady a přehled Vašich práv, které můžete vůči kontrolující osobě uplatňovat.

Tým AZ LEGAL.


Uzavřeli jsme spolupráci s Podnikatelskými odbory

Ověřené praxí. Pomohou vám uspět v životě
i v podnikání. ZDARMA, včetně našich ebooků. Přihlaste se.

Neodejděte s prázdnou! 
Máme pro vás skvělé tipy.

17123
17129
17131

Kdykoliv se můžete odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Samotné ebooky pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!