Zastoupení klienta v dražbě nemovitosti

právní zastoupení v exekuční dražbě

Na základě poptávky našich klientů po bezpečném nákupu nemovitosti jsme připravili novou službu zastoupení při dražbě nemovitosti. Mnoho klientů se právem obává, že na jednu stranu lákavá nabídka nemovitosti za výhodnější cenu, může na druhé straně být poměrně rizikovou investicí, pokud se neprovede správně.

Klientům poskytujeme kromě samotného zastoupení ve fyzické či elektronické dražbě nemovitosti také prověření rizik celé transakce, závazků, kterými je daná nemovitost zatížena a možné rizikové scénáře, které mohou klienta v případě úspěšného vydražení nemovitosti potkat.

Výběr nemovitosti a posouzení rizik

Vše tedy probíhá tak, že si klient vybere nemovitosti, které mají jít do dražby.  My tyto nemovitosti prověříme a s ohledem na známý právní stav a dostupné informace se snažíme odhalit případná rizika, která mohou být s danou nemovitostí spojena. V případě, že se klient následně rozhodne dražby zúčastnit, můžeme ho na základě plné moci zastoupit.

Před samotným začátkem dražby si s klientem dohodneme strategii přihazování v dražbě a také maximální cenu, za kterou je klient ochoten nemovitost získat. Aby se klient mohl dražby zúčastnit, musí složit dražební jistotu na účet stanovený dražebníkem. V případě, že by cena nabídnutá klientem byla nejvyšší, dražebník v takovém případě udělí příklep a klient musí ve stanovené době uhradit celou částku svého podání s odečtením již uhrazené dražební jistoty. Po úhradě pak může dojít k převodu vlastnického práva vydražené nemovitosti na klienta.

Klientovi rádi pomůžeme v dalším postupu a nakládání s nemovitostí, např. v případě, že nemovitost stále obývá původní vlastník, který ji nechce opustit nebo v případě, kdy chce klient nemovitost obratem prodat.

Naše nemovitostní a další tipy si nenechá ujít již 4000+ spokojených uživatelů 

Kdykoliv se můžete odhlásit. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

 

Chcete také zastoupit v dražbě?

Kontaktujte nás na naši telefonní infolince na 601 303 666 nebo vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám obratem ozveme zpět. Cena za zastoupení v dražbě od 4 990 Kč v závislosti na nutnosti účastnit se fyzické dražby nebo zda je dražba elektronická.

Nevíte, jak najít nemovitosti, které půjdou do dražby?

Ve spolupráci se společností Monitor dražeb s.r.o. jsme pro Vás připravili možnost zřídit si zkušební účet, kde můžete najít většinu nadcházejících dražeb nemovitostí v České republice.


Zastoupení klienta v dražbě nemovitosti

Ověřené praxí. Pomohou vám uspět v životě
i v podnikání. ZDARMA, včetně našich ebooků. Přihlaste se.

Neodejděte s prázdnou! 
Máme pro vás skvělé tipy.

17123
17129
17131

Kdykoliv se můžete odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Samotné ebooky pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!