Zastoupení právníkem

Zastoupení právníkem Vám pomůže

Potřebujete zastoupit právníkem a hledáte právní kancelář, kde Vás zastoupí v nejvyšší možné kvalitě a za dostupnou cenu? Pak jste u nás správně! Dokážeme Vám pomoci v různých oblastech právních problémů, se kterými se můžete potýkat.

Můžeme Vás zastoupit při jednáních s protistranou, ve správních řízeních s úřady, při obchodních vyjednáváních, ale také samozřejmě před soudem, když už není možné jiné východisko. Kromě toho pro Vás ale dokážeme udělat mnohem víc! A to poskytnout komplexní řešení pro Vaše právní záležitosti, ať již jste firma, fyzická osoba nebo třeba město či obec.

Pro firmy a podnikatele jsme např. schopni připravit například vnitropodnikové předpisy, kompletní smluvní dokumentaci nebo její revizi, právní stanoviska i analýzy rizik. Jsme schopni se o klienty postarat od A do Z, tedy od založení společnosti, přes přípravu smluv, fůze a akvizice, převody obchodních podílů až po likvidaci společnosti.

V občanském životě Vás potom můžeme nejčastěji zastoupit při nemovitostních transakcích, při řešení dluhů a exekucí, při rozvodu manželství i při vymáhání pohledávek a zastoupení v rámci soudních sporů.

Standardně našim klientům nabízíme první nezávaznou konzultaci, kde si daný případ probereme do detailů a navrhneme možná řešení, na základě kterých se klient rozhodne, zda je toto právní zastoupení pro něj to pravé.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

V jakých oblastech u nás můžete využít zastoupení právníkem?

  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!