Zastoupení právníkem

Zastoupení právníkem Vám pomůže


Potřebujete zastoupit právníkem a hledáte právní kancelář, kde Vás zastoupí v nejvyšší možné kvalitě a za dostupnou cenu? Pak jste u nás správně! Dokážeme Vám pomoci v různých oblastech právních problémů, se kterými se můžete potýkat.

Můžeme Vás zastoupit při jednáních s protistranou, ve správních řízeních s úřady, při obchodních vyjednáváních, ale také samozřejmě před soudem, když už není možné jiné východisko. Kromě toho pro Vás ale dokážeme udělat mnohem víc! A to poskytnout komplexní řešení pro Vaše právní záležitosti, ať již jste firma, fyzická osoba nebo třeba město či obec.

Pro firmy a podnikatele jsme např. schopni připravit například vnitropodnikové předpisy, kompletní smluvní dokumentaci nebo její revizi, právní stanoviska i analýzy rizik. Jsme schopni se o klienty postarat od A do Z, tedy od založení společnosti, přes přípravu smluv, fůze a akvizice, převody obchodních podílů až po likvidaci společnosti.

V občanském životě Vás potom můžeme nejčastěji zastoupit při nemovitostních transakcích, při řešení dluhů a exekucí, při rozvodu manželství i při vymáhání pohledávek a zastoupení v rámci soudních sporů.

Standardně našim klientům nabízíme první nezávaznou konzultaci, kde si daný případ probereme do detailů a navrhneme možná řešení, na základě kterých se klient rozhodne, zda je toto právní zastoupení pro něj to pravé.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz