Seznam advokátů a jak najít toho správného?

seznam právníků, katalog právníků

Seznam advokátů s nejaktuálnějšími informace v ČR vede Česká advokátní komora – ČAK. V jejich seznamu najdete veškeré aktivní advokáty, které zde může vyhledávat podle jména nebo lokality. Pokud však nehledáte konkrétního advokáta, seznam advokátů komory Vám zpravidla moc nepomůže a o advokátech Vám neřekne nic moc jiného, než jsou jeho kontaktní údaje.

Proč je důležité si vybrat správného advokáta?

Od výběru advokáta se následně odvíjí i celá úspěšnost případu a řešení Vašeho problému. Zásadou je vybrat si takového advokáta, který se Vám bude snažit vyjít vstříc a bude nabízet kvalitní služby za rozumnou cenu. Málokdo asi hledá takového advokáta, kterému řeknete dobrý den a on už Vám jen za to naúčtuje 10 000 Kč za konzultaci. Kombinace dobré kvality právních služeb a přiměřené ceny je tedy nejspíš to, co hledá většina klientů. Dalším velmi ovlivňujícím faktorem je také dostupnost advokáta. Asi si nebudete chtít vybrat advokátní kancelář v Praze, pokud jste z Ostravy a naopak. Jinak by se Vám totiž dojíždění mohlo výrazně prodražit, finančně i časově.

Důležitá je i flexibilita advokáta

S dostupností jsou spojeny samozřejmě další věci, jako např. flexibilita advokáta. Pokud si vyberete individuálního advokáta, který nemá zázemí advokátní kanceláře s dalšími právníky, může se Vám stát, že komunikace s advokátem bude trochu složitější a ten na Vás nebude mít tolik času. Větší kanceláře s dostatkem pracovníků mohou být v tomto směru výhodou, protože pokud budete zrovna potřebovat nějakou informaci o Vašem případu, bude mnohdy stačit, když se dovoláte jiné odpovědné osobě v advokátní kanceláři.

Advokátní praxe v požadovaném oboru a reference advokátní kanceláře

Vámi vybraný advokát by měl mít požadovanou praxi v oboru, jaký poptáváte. Jedině tak je schopen připravit pro Vás to nejlepší možné řešení a postup.

Nenechte si uniknout skvělé tipy jako 4000+ našich spokojených uživatelů 

Zajímavé informace, díky kterým se naučíte sami chránit svá práva. Nebudete litovat.

Kdykoliv se můžete odhlásit. Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

 

Zajisté je dobré zvolit advokáta s kladnými recenzemi a zkušenostmi. Můžete se poptat ve Vašem okolí, nebo si přečtěte ohlasy na internetu. Existují různé seznamy advokátů a advokátních kanceláří, kde si můžete přečíst recenze na poskytnuté služby, často si dokonce vystačíte např. s katalogem firmy.cz nebo s vyhledáváním na Google. Díky zkušenostem předchozích klientů si uděláte poměrně jasný obrázek o tom, jakou kvalitu služeb můžete očekávat.

Klient by měl vědět, co vlastně poptává

Abyste věděli, koho vlastně hledáte, je dobré mít základní orientaci v problému, který Vás trápí. Podívejte se do našeho právního magazínu, kde řešíme časté otázky a aktuální záležitosti z oblasti práva.

A co můžete očekávat u nás? U advokátní kanceláře AZ LEGAL?

Dbáme na to, aby se každým případem zabýval profesionál, který se v dané problematice maximálně vyzná. Můžete se podívat na zkušenosti našich klientů a zjistit, co klienti říkají právě o našich službách.

Když se obrátíte na naši advokátní kancelář, máte jistotu, že zvolíte profesionály v oboru, kteří si poradí se zvoleným problémem s maximální precizností. Garantujeme pečlivé prověření každého případu a dbáme na dosažení co nejlepších výsledků, jaké jsou v naší moci.

V případě pochybností se na nás neváhejte obrátit v rámci nezávazné právní konzultace, kde společně nalezneme možná právní řešení na problémy, které Vás trápí.

 

A abychom byli co nejvíce transparentní, připravili jsme pro klienty orientační ceny jednotlivých právních služeb, které naleznete zde.


Seznam advokátů a jak najít toho správného?

Ověřené praxí. Pomohou vám uspět v životě
i v podnikání. ZDARMA, včetně našich ebooků. Přihlaste se.

Neodejděte s prázdnou! 
Máme pro vás skvělé tipy.

17123
17129
17131

Kdykoliv se můžete odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Samotné ebooky pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!