Advokát rodinné právo

Advokát pro rodinné právo je připraven Vám pomoci v těžké chvíli


Rodinné vztahy jsou komplikované a některé důležité skutečnosti jsou definovány v zákonech. Do rodinné práva spadají hlavně oblast manželství, vztah rodičů k dětem a majetkové poměry v rodině. Jakmile se něco pokazí na jedné či druhé straně, racionální řešení většinou přestává být možné a v těchto situacích je často nutné oslovit právníka, který Vám pomůže se zákonem stanovenými postupy.

Rozvod, děti a vypořádání majetku

Velmi komplikované bývá sporné rozvodové řízení. Sporný rozvod a jeho příčina jsou často velmi nepříjemnou záležitostí, kdy řešení nebývá snadné. Ještě horší je situace, kdy se celý problém týká i dětí.

Pomůžeme vám v případě podání návrhu na rozvodové řízení a poradíme, jak vyřešit majetkové vypořádání společného jmění. Nabízíme pomocnou ruku i při svěření dětí do péče a stanovení výše výživného. Pro tyto účely Vám často poslouží jednorázová právní pomoc týkající se zhotovení příslušných dokumentů a konzultace konkrétní situace.

Pokud budete chtít řešit v rámci rozvodového řízení dlouhodobé zastoupení, rádi se postaráme o vše potřebné, zastoupíme Vás na veškerých jednáních a připravíme kompletní právní dokumenty. Vyhnete se tak emočně vypjatým situacím u soudu a nepříjemnému řešení záležitostí s bývalým partnerem.

Další právní služby, ve kterých jde hlavně o děti

Kromě rozvodů jsme schopni poradit Vám v oblasti osvojení cizího dítěte. Postaráme se o právní náležitosti opatrovnictví, poručenství nebo pěstounství. Každé dítě má rovněž svá práva a s těmi je nutné také počítat. Stojíme i na straně dospělých dětí, které chtějí získat výživné od svých rodičů.

Advokát pro rodinné právo pomůže i s vymáháním výživného

Je důležité podotknout, že advokát pro rodinné právo nevyřeší vaše vnitřní spory a neshody, ale pomůže Vám se řádně rozejít, upravit výši výživného či vymáhat dluhy a výživném.

Nahlédněte i do našeho právního magazínu, kde se tématy rozvodu často zabýváme a jsme připraveni vysvětlit vám základní postupy a náležitosti. I přesto, že se jedná o velmi nepříjemné právní úkony, je lepší vyřešit ho správně a snažit se zapomenout na křivdy minulosti. Obzvlášť velkou opatrnost věnujte případu, kdy máte dluhy v rámci manželství, jejichž část Vám může zůstat i po samotném rozvodu.

Sjednejte si s našimi právníky nezávaznou konzultační schůzku, na které probereme možné postupy a řešení Vaší konkrétní situace.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

advokát pro rodinné právo

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz