Advokát rodinné právo

Advokát pro rodinné právo je připraven Vám pomoci v těžké chvíli


Rodinné vztahy jsou komplikované a některé důležité skutečnosti jsou definovány v zákonech. Do rodinné práva spadají hlavně oblast manželství, vztah rodičů k dětem a majetkové poměry v rodině. Jakmile se něco pokazí na jedné či druhé straně, racionální řešení většinou přestává být možné a v těchto situacích je často nutné oslovit právníka, který Vám pomůže se zákonem stanovenými postupy.

Rozvod, děti a vypořádání majetku

Velmi komplikované bývá sporné rozvodové řízení. Sporný rozvod a jeho příčina jsou často velmi nepříjemnou záležitostí, kdy řešení nebývá snadné. Ještě horší je situace, kdy se celý problém týká i dětí.

Pomůžeme vám v případě podání návrhu na rozvodové řízení a poradíme, jak vyřešit majetkové vypořádání společného jmění. Nabízíme pomocnou ruku i při svěření dětí do péče a stanovení výše výživného. Pro tyto účely Vám často poslouží jednorázová právní pomoc týkající se zhotovení příslušných dokumentů a konzultace konkrétní situace.

Pokud budete chtít řešit v rámci rozvodového řízení dlouhodobé zastoupení, rádi se postaráme o vše potřebné, zastoupíme Vás na veškerých jednáních a připravíme kompletní právní dokumenty. Vyhnete se tak emočně vypjatým situacím u soudu a nepříjemnému řešení záležitostí s bývalým partnerem.

Další právní služby, ve kterých jde hlavně o děti

Kromě rozvodů jsme schopni poradit Vám v oblasti osvojení cizího dítěte. Postaráme se o právní náležitosti opatrovnictví, poručenství nebo pěstounství. Každé dítě má rovněž svá práva a s těmi je nutné také počítat. Stojíme i na straně dospělých dětí, které chtějí získat výživné od svých rodičů.

Advokát pro rodinné právo pomůže i s vymáháním výživného

Je důležité podotknout, že advokát pro rodinné právo nevyřeší vaše vnitřní spory a neshody, ale pomůže Vám se řádně rozejít, upravit výši výživného či vymáhat dluhy a výživném.

Nahlédněte i do našeho právního magazínu, kde se tématy rozvodu často zabýváme a jsme připraveni vysvětlit vám základní postupy a náležitosti. I přesto, že se jedná o velmi nepříjemné právní úkony, je lepší vyřešit ho správně a snažit se zapomenout na křivdy minulosti. Obzvlášť velkou opatrnost věnujte případu, kdy máte dluhy v rámci manželství, jejichž část Vám může zůstat i po samotném rozvodu.

Sjednejte si s našimi právníky nezávaznou konzultační schůzku, na které probereme možné postupy a řešení Vaší konkrétní situace. Kontaktujte nás emailem na info@azlegal.cz, nebo telefonicky na čísle 601 303 666.

advokát pro rodinné právo

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

V jakých oblastech Vám naši právníci poradí?


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!