Advokát rodinné právo

Advokát pro rodinné právo je připraven Vám pomoci v těžké chvíli


Rodinné vztahy jsou komplikované a některé důležité skutečnosti jsou definovány v zákonech. Do rodinné práva spadají hlavně oblast manželství, vztah rodičů k dětem a majetkové poměry v rodině. Jakmile se něco pokazí na jedné či druhé straně, racionální řešení většinou přestává být možné a v těchto situacích je často nutné oslovit právníka, který Vám pomůže se zákonem stanovenými postupy.

Rozvod, děti a vypořádání majetku

Velmi komplikované bývá sporné rozvodové řízení. Sporný rozvod a jeho příčina jsou často velmi nepříjemnou záležitostí, kdy řešení nebývá snadné. Ještě horší je situace, kdy se celý problém týká i dětí.

Pomůžeme vám v případě podání návrhu na rozvodové řízení a poradíme, jak vyřešit majetkové vypořádání společného jmění. Nabízíme pomocnou ruku i při svěření dětí do péče a stanovení výše výživného. Pro tyto účely Vám často poslouží jednorázová právní pomoc týkající se zhotovení příslušných dokumentů a konzultace konkrétní situace.

Pokud budete chtít řešit v rámci rozvodového řízení dlouhodobé zastoupení, rádi se postaráme o vše potřebné, zastoupíme Vás na veškerých jednáních a připravíme kompletní právní dokumenty. Vyhnete se tak emočně vypjatým situacím u soudu a nepříjemnému řešení záležitostí s bývalým partnerem.

Další právní služby, ve kterých jde hlavně o děti

Kromě rozvodů jsme schopni poradit Vám v oblasti osvojení cizího dítěte. Postaráme se o právní náležitosti opatrovnictví, poručenství nebo pěstounství. Každé dítě má rovněž svá práva a s těmi je nutné také počítat. Stojíme i na straně dospělých dětí, které chtějí získat výživné od svých rodičů.

Advokát pro rodinné právo pomůže i s vymáháním výživného

Je důležité podotknout, že advokát pro rodinné právo nevyřeší vaše vnitřní spory a neshody, ale pomůže Vám se řádně rozejít, upravit výši výživného či vymáhat dluhy a výživném.

Nahlédněte i do našeho právního magazínu, kde se tématy rozvodu často zabýváme a jsme připraveni vysvětlit vám základní postupy a náležitosti. I přesto, že se jedná o velmi nepříjemné právní úkony, je lepší vyřešit ho správně a snažit se zapomenout na křivdy minulosti. Obzvlášť velkou opatrnost věnujte případu, kdy máte dluhy v rámci manželství, jejichž část Vám může zůstat i po samotném rozvodu.

Sjednejte si s našimi právníky nezávaznou konzultační schůzku, na které probereme možné postupy a řešení Vaší konkrétní situace.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

advokát pro rodinné právo

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link