Právní služby Praha

Právní služby pro Prahu a okolí


Právní služby Praha můžete využít, vždy když budete mít jakýkoli právní problém nebo třeba budete potřebovat pouze radu či konzultaci. Naše advokátní kancelář poskytuje kompletní právní servis od právního poradenství po samotné právní zastupování. V rámci poskytování právních služeb Vám také zpracujeme veškeré právní dokumenty (smlouvy, dohody aj.) nebo Vás můžeme zastupovat při mimosoudním vyjednávání.

Právní služby Praha poskytuje advokátní kancelář AZ LEGAL ve dvou pražských kancelářích. Jedna kancelář se nachází na Praze 8 na adrese Sokolovská 2170/161 a druhá na Praze 3 v ulici nám. Jiřího z Poděbrad 1554/6.

Při poskytování právních služeb vždy klademe důraz na individuální řešení pro každého klienta a maximální respektování jeho přání.

Právní služby od A do Z

Ať budete řešit prodej nemovitosti, insolvenční řízení nebo například budete potřebovat zastoupení v trestním řízení, právní služby Praha advokátní kanceláře AZ LEGAL jsou Vám plně k dispozici. Naši zkušení právníci poskytují ten nejvyšší servis a udělají maximum, aby vyřešili problém k Vaší spokojenosti.

Při poskytování právních služeb Praha není výjimkou nezávazná konzultace Vašeho případu. Při této úvodní konzultaci probereme Váš případ a navrhneme Vám vhodný postup řešení. Pakliže s navrženým postupem budete souhlasit, pustíme se do spolupráce.

Advokátní kancelář AZ LEGAL má pro poskytování právních služeb uzavřené povinné profesní pojištění odpovědnosti, a to do výše 50 000 000 Kč.

Potřebujete advokáta? Neváhejte a využijte právní služby Praha!

Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

bezplatná právní poradna

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Naši právníci Vám mohou poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!