Právní služby Praha

Právní služby pro Prahu a okolí


Právní služby Praha můžete využít, vždy když budete mít jakýkoli právní problém nebo třeba budete potřebovat pouze radu či konzultaci. Naše advokátní kancelář poskytuje kompletní právní servis od právního poradenství po samotné právní zastupování. V rámci poskytování právních služeb Vám také zpracujeme veškeré právní dokumenty (smlouvy, dohody aj.) nebo Vás můžeme zastupovat při mimosoudním vyjednávání.

Právní služby Praha poskytuje advokátní kancelář AZ LEGAL na  Radhošťská 1942/2, Praha 3 v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad a stanice metra Flora.

Při poskytování právních služeb vždy klademe důraz na individuální řešení pro každého klienta a maximální respektování jeho přání.

Právní služby od A do Z

Ať budete řešit prodej nemovitosti, insolvenční řízení nebo například budete potřebovat zastoupení v trestním řízení, právní služby Praha advokátní kanceláře AZ LEGAL jsou Vám plně k dispozici. Naši zkušení právníci poskytují ten nejvyšší servis a udělají maximum, aby vyřešili problém k Vaší spokojenosti.

Při poskytování právních služeb Praha není výjimkou nezávazná konzultace Vašeho případu. Při této úvodní konzultaci probereme Váš případ a navrhneme Vám vhodný postup řešení. Pakliže s navrženým postupem budete souhlasit, pustíme se do spolupráce.

Advokátní kancelář AZ LEGAL má pro poskytování právních služeb uzavřené povinné profesní pojištění odpovědnosti, a to do výše 50 000 000 Kč.

Potřebujete advokáta? Neváhejte a využijte právní služby Praha!

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

bezplatná právní poradna

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz