Spolupráce s advokátní kanceláří

Spolupracujte s právní kanceláří, která Vám vyjde vstříc!


Když navazujeme spolupráci s novými partnery, vždy se snažíme dbát na to, aby taková spolupráce splňovala veškeré parametry, a aby byla oboustranně výhodná a oběma stranám přinášela pokud možno co nejvíce výhod.

Jedině tak může být spolupráce opravdu dlouhodobá a může pomáhat i v dosahování strategických cílů. Pokud máte spolehlivého partnera, na kterého se vždy můžete s důvěrou obrátit, budete mít o mnoho starostí méně, takže se můžete plně soustředit na další důležité věci.

U nás v AZ LEGAL se stejně jako ve vztahu k našim klientům řídíme i ve vztahu ke spolupracujícím partnerům těmito principy, které by podle nás měla každá úspěšná spolupráce mít. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat zde:

601 303 666

spoluprace@azlegal.cz

advokátní kancelář - spolupráce

S kým např. můžeme spolupracovat?


Daňoví poradci, auditoři a účetní

Jste firma nebo samostatný podnikatel a pracujete v oblasti daňového poradenství, účetnictví nebo auditorských služeb? Chcete svým klientům zajistit kompletní služby pod jednou střechou a hledáte k tomu spolupracujícího partnera, který Vám pomůže zajistit agendu advokátních a právní služeb? Spojte se s námi!


Realitní kanceláře

Jste realitní kancelář a hledáte důvěryhodného partnera pro řešení právních služeb, které potřebujete pro sebe nebo pro své klienty? Část naší kanceláře se specializuje primárně na právo nemovitostí, kdy dokážeme pomoci v běžných i velice specifických případech převodů nemovitostí a další agendy, která je s nemovitostmi spojena. Můžeme se stát právníkem pro realitní kancelář i u Vaší společnosti bez toho, aniž byste museli mít právníka na zaměstnanecký poměr.

Zjistit více »


Poradenské společnosti

Poradenským společnostem, které se zabývají business developmentem firem a řeší pro své klienty služby, které často vyžadují hlubší znalost právní problematiky či analýzy právních rizik, poskytujeme pomocnou ruku v podobě kompletního portfolia právních služeb a právních analýz, které pomáhají s budoucím rozvojem a klientům pak umožní pružně reagovat na vznikající příležitosti i potenciální hrozby, které mohou ovlivnit jejich podnikání.


Neziskové organizace

Jste nezisková organizace a potřebujete pomoci s právními stanovisky a analýzami nebo chcete poskytnout partnerům či členům Vaší organizace určitý benefit a podporu, která může navazovat na Vaši činnost? V takovém případě Vám v rámci spolupráce můžeme poskytnout služby právníka pro neziskové organizace, který Vám může pomoci s rozvojem.

Zjistit více »


Startupové akcelerátory

Pomáháte s rozvojem novým nadějným společnostem a projektům s potenciálem růstu a rozvoje? V rámci spolupráce můžeme takovým společnostem poskytnout kompletní právní zastřešení jejich služeb a produktů. Od A až do Z. Můžeme zpracovat komplexní právní analýzy podnikatelského záměru, připravit smluvní a obchodní dokumentaci, pomoci s investicemi do obchodních podílů a veškeré další potřebné úkony.

Pořadatelé konferencí a společenských událostí

Jste pořadatel konferencí, odborných školení nebo společenských událostí a chcete některou ze svých událostí právně zastřešit? Potřebujete přednášejícího, který bude moci specializovaně hovořit o právních aspektech, které jsou součástí školení nebo přednášky? Pomůžeme Vám s přípravou prezentace, náplně i vlastním prezentováním na události. Domluvte se s námi na podrobnostech na osobní schůzce.


Investiční společnosti

Chcete investovat do společnosti nebo projektu a hledáte spolupracující právní kancelář, která Vám v celé věci pomůže a bude se nadále podílet na souvisejících právních potřebách společnosti nebo projektu? Připravíme Vám veškeré právní analýzy a potřebné dokumenty, které Vám pomohou při rozhodování a investicích.


Firmy zaměstnávající cizince

Zaměstnáváte cizince a potřebujete pomoci s komplexní agendou a zajištěním potřebných povolení pro Vaše zaměstnance? Pomůžeme Vám s vyřízením vízové dokumentace, pracovních povolení a pobytů pro cizince, které chcete zaměstnat, aby vše bylo v souladu s platnou legislativou.


Další partneři

Vaše činnost nespadá do žádné z uvedených kategorií, ale rádi byste se dohodli na spolupráci? V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce a společně probereme možnosti spolupráce.


V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!


Domluvte si s námi schůzku, na které společně při kávě nebo šálku dobrého čaje probereme možnosti spolupráce.

601 303 666

spoluprace@azlegal.cz

Také můžete vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám obratem ozveme zpět a domluvíme se na konzultaci.


Vyplňte formulář a získejte bližší informace


  • Vyplníte nám pár údajů

  • Zavoláme Vám

  • Najdeme Vám to nejlepší řešení


advokat-praha-martin-zastera2

Jsme plně připraveni věnovat se Vašemu případu!

Mgr. Martin Zástěra, CEO