Advokát pracovní právo

Pomůžeme Vám v oblasti pracovního práva a o Váš případ se postaráme


Vyskytl se Vám právní problém v oblasti pracovního práva a rozhodli jste se ho řešit? Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši advokátní kancelář. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel. Naši odborníci na pracovní právo dokáží poskytnout kompletní právní servis jakékoliv ze stran.

Pro zaměstnavatele dokážeme zajistit kompletní pracovněprávní dokumentaci, včetně vyhotovení pracovních smluv, mzdových výměrů a ostatních potřebných dokumentů ve znění dle platného zákoníku práce. Pokud již máte tuto dokumentaci vyhotovenou a nejste si jisti, zda je pro Vás bezpečná, jsme schopni ji zkontrolovat a doplnit tak, aby pro Vás byla co největším přínosem. Spolupracujeme také s daňovými poradci a účetními, proto pro nás není problém, zajistit Vám opravdu celkový servis!

Jestliže jste zaměstnanec a zaměstnavatel Vám například odmítl vyplatit mzdu, nebo Vás jinak zkrátil na Vašich právech, neváhejte se ozvat. Samozřejmostí je u nás také kontrola pracovních smluv, zda v nich není nějaký háček.

Ať již potřebujete právní služby v jakékoli z uvedených součástí pracovního práva, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Odborníci na pracovní právo Vám pomohou vyřešit Vaše právní potíže rychle, diskrétně a za přijatelnou cenu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

oborový právník pracovní právo

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz