Advokát občanské právo

Pomůžeme Vám v oblasti občanského práva a zastoupíme Vás ve sporech


Řešíte nějaký problém v oblasti občanského práva a myslíte si, že právník pro Vás není? Že běžní občané se nemohou práva dovolat a tudíž mají smůlu? Nebo že běžný občan právníka dokonce nepotřebuje? Tento pohled se snažíme změnit. Ukážeme Vám, že právní služby jsou zde i pro běžné občany a spotřebitele – tedy pro Vás!

Vůbec nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s řešením reklamace, odstoupením od smlouvy, ve sporech s dodavateli služeb, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, nebo v jakémkoli jiném ohledu.

Vždy dbáme hlavně na zájem klienta, který je většinou ve sporech s podnikateli tou slabší stranou a má omezené finanční možnosti, jak svoji pozici ubránit. Proto svým klientům poskytujeme veškerou právní pomoc při komunikaci se společnostmi a dalšími osobami, které se na Vás snaží obohatit. Vás i Vaše zájmy můžeme hájit Vás při jednáních s protistranou, případně i před soudem.

Přijďte si k nám, na právní konzultaci, o Vašem problému popovídat. Na této schůzce Váš případ probereme a navrhneme vhodný postup řešení. Jestliže s navrženým postupem budete souhlasit, můžeme se společně pustit do spolupráce.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právní poradenství pro spotřebitele

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz