Advokát občanské právo

Pomůžeme Vám v oblasti občanského práva a zastoupíme Vás ve sporech


Řešíte nějaký problém v oblasti občanského práva a myslíte si, že právník pro Vás není? Že běžní občané se nemohou práva dovolat a tudíž mají smůlu? Nebo že běžný občan právníka dokonce nepotřebuje? Tento pohled se snažíme změnit. Ukážeme Vám, že právní služby jsou zde i pro běžné občany a spotřebitele – tedy pro Vás!

Vůbec nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s řešením reklamace, odstoupením od smlouvy, ve sporech s dodavateli služeb, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, nebo v jakémkoli jiném ohledu.

Vždy dbáme hlavně na zájem klienta, který je většinou ve sporech s podnikateli tou slabší stranou a má omezené finanční možnosti, jak svoji pozici ubránit. Proto svým klientům poskytujeme veškerou právní pomoc při komunikaci se společnostmi a dalšími osobami, které se na Vás snaží obohatit. Vás i Vaše zájmy můžeme hájit Vás při jednáních s protistranou, případně i před soudem.

Přijďte si k nám, na právní konzultaci, o Vašem problému popovídat. Na této schůzce Váš případ probereme a navrhneme vhodný postup řešení. Jestliže s navrženým postupem budete souhlasit, můžeme se společně pustit do spolupráce.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

právní poradenství pro spotřebitele

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link