Advokát občanské právo

Pomůžeme Vám v oblasti občanského práva a zastoupíme Vás ve sporech

Řešíte nějaký problém v oblasti občanského práva a myslíte si, že právník pro Vás není? Že běžní občané se nemohou práva dovolat a tudíž mají smůlu? Nebo že běžný občan právníka dokonce nepotřebuje? Tento pohled se snažíme změnit. Ukážeme Vám, že právní služby jsou zde i pro běžné občany a spotřebitele – tedy pro Vás!

Vůbec nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s řešením reklamace, odstoupením od smlouvy, ve sporech s dodavateli služeb, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, nebo v jakémkoli jiném ohledu.

Vždy dbáme hlavně na zájem klienta, který je většinou ve sporech s podnikateli tou slabší stranou a má omezené finanční možnosti, jak svoji pozici ubránit. Proto svým klientům poskytujeme veškerou právní pomoc při komunikaci se společnostmi a dalšími osobami, které se na Vás snaží obohatit. Vás i Vaše zájmy můžeme hájit Vás při jednáních s protistranou, případně i před soudem.

Přijďte si k nám, na právní konzultaci, o Vašem problému popovídat. Na této schůzce Váš případ probereme a navrhneme vhodný postup řešení. Jestliže s navrženým postupem budete souhlasit, můžeme se společně pustit do spolupráce.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

právní poradenství pro spotřebitele

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Kromě občanského práva Vám naši právníci poradí také v těchto oblastech

  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!