Právník online

Vyřešte své požadavky přes právní služby online!


V době, kdy si objednáte online již téměř cokoli, není překvapivé, že již existuje možnost vyřešit online i právní záležitosti.

Právník online Vám poskytne totožné služby, jako dostanete při klasické osobní konzultaci v advokátní kanceláři. Službu právník online si tedy objednáte v klidu a pohodlí svého domova nebo kanceláře.

A jak právník online funguje?

Jednoduše nám zašlete informace o Vašem případu a bude Vám přidělen vhodný právník online, který s Vámi bude komunikovat. Ten si od Vás v případě potřeby vyžádá další informace a dokumenty na jejichž základě zpracuje řešení.

Do určité míry se dá říct, že služba právník online je ideální řešení pro jednodušší právní zadání, jako je zpracování dokumentů (plná moc, smlouvy, dohody atd.), případně pro jednodušší soudní spory. U takových případů není totiž zpravidla nutná osobní konzultace, při níž by se Vás advokát vyptal na řadu drobností.

Nicméně, pomocí služby právník online se dají řešit i složitější spory, kdy je možné s advokátem, v případě potřeby, komunikovat mimo emailu například i pomocí Skype či jiných komunikačních kanálů.

Není tedy nutné ztrácet čas návštěvami advokátní kanceláře, abyste vyřešili, co potřebujete. Služba právník online ovšem šetří nejen Váš čas, ale často i Vaše finance.

Na rozdíl od osobních setkání, která nemusí vždy být 100% efektivní (např. vzhledem k cestování), je při poskytování služby právník online věnován veškerý čas řešení Vašeho požadavku s cílem nejrychlejšího nalezení řešení. Navíc dopředu zpravidla víte, kolik Vás tato služba bude stát.

Služba právník online spoří Váš čas i finance, je naprosto diskrétní a velmi rychlá.

Máte zájem o právní služby online?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právník poradna online

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz