Pracovně právní poradna

Pracovně právní vztahy jsou komplikované, ale nebojte se, poradíme Vám!


Chcete změnit svoje zaměstnání a nevíte, jestli máte nárok na ukončení smlouvy mimo sjednanou dobu? Pracujete pod personální či pracovní agenturou a přijde Vám vaše nová smlouva příliš složitá a nevýhodná? Obraťte se na naši pracovně právní poradnu, kde Vám poskytneme cenné rady pro ochranu Vaší osoby v rámci pracovního vztahu.

Pracovně právní vztahy obsahují i řešení problematiky po výpovědi z práce či podání žaloby ze strany zaměstnavatele. Každá z těchto situací je velmi nepříjemná a může se stát, že budete potřebovat komplexnější služby. Na začátku se zeptejte našich právníků na optimální postup v naší pracovně právní poradně. Zde zjistíte, jaké máte možnosti a jaké strategie můžete zvolit. Budeme se Vám snažit nabídnout taková řešení, kde budete mít největší šanci na úspěch.

Pracovně právní poradna je připravena i pro zaměstnavatele, kde Vám pomůžeme se zhotovením pracovní smlouvy a poradíme Vám, jak postupovat, když zaměstnanec porušuje podmínky. Ochraňte své podnikání před poškozením a mějte v pořádku všechny záležitosti týkající se zaměstnávání lidí.

V rámci pracovně právní poradny vám pomůžeme s ukončením smlouvy a společně zjistíme, jaké máte možnosti. Řada smluv je sestavena tak, že nabízí velmi málo prostoru pro správné ukončení pracovního poměru s nárokem na výplatu odstupného. Ještě než se pustíte do vlastního řešení problému, přijďte s námi konzultovat svůj smluvní vztah k zaměstnavateli.

Zaměstnání nemusí mít pouze charakter hlavního pracovního poměru, ale může se jednat o některé alternativní druhy výkonu práce, např. smlouvu o dílo, dohodu o provedení práce, autorskou smlouvu či dohodu o pracovní činnosti. Každá z těchto variant má své vlastní specifikace vyžadující jiný postup. Naučte se, jak získat maximum právě z Vaší konkrétní situace.

Právní konzultace o pracovních záležitostech vám ušetří mnoho nervů a často i spoustu peněz a úsilí. Pomůžeme vám přehledně se vyznat ve svých právech a být seznámen s povinnostmi vyplývajícími ze smluvního závazku k zaměstnavateli.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

advokátní poradna v pracovních vztazích

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz