Pracovně právní poradna

Pracovně právní vztahy jsou komplikované, ale nebojte se, poradíme Vám!


Chcete změnit svoje zaměstnání a nevíte, jestli máte nárok na ukončení smlouvy mimo sjednanou dobu? Pracujete pod personální či pracovní agenturou a přijde Vám vaše nová smlouva příliš složitá a nevýhodná? Obraťte se na naši pracovně právní poradnu, kde Vám poskytneme cenné rady pro ochranu Vaší osoby v rámci pracovního vztahu.

Pracovně právní vztahy obsahují i řešení problematiky po výpovědi z práce či podání žaloby ze strany zaměstnavatele. Každá z těchto situací je velmi nepříjemná a může se stát, že budete potřebovat komplexnější služby. Na začátku se zeptejte našich právníků na optimální postup v naší pracovně právní poradně. Zde zjistíte, jaké máte možnosti a jaké strategie můžete zvolit. Budeme se Vám snažit nabídnout taková řešení, kde budete mít největší šanci na úspěch.

Pracovně právní poradna je připravena i pro zaměstnavatele, kde Vám pomůžeme se zhotovením pracovní smlouvy a poradíme Vám, jak postupovat, když zaměstnanec porušuje podmínky. Ochraňte své podnikání před poškozením a mějte v pořádku všechny záležitosti týkající se zaměstnávání lidí.

V rámci pracovně právní poradny vám pomůžeme s ukončením smlouvy a společně zjistíme, jaké máte možnosti. Řada smluv je sestavena tak, že nabízí velmi málo prostoru pro správné ukončení pracovního poměru s nárokem na výplatu odstupného. Ještě než se pustíte do vlastního řešení problému, přijďte s námi konzultovat svůj smluvní vztah k zaměstnavateli.

Zaměstnání nemusí mít pouze charakter hlavního pracovního poměru, ale může se jednat o některé alternativní druhy výkonu práce, např. smlouvu o dílo, dohodu o provedení práce, autorskou smlouvu či dohodu o pracovní činnosti. Každá z těchto variant má své vlastní specifikace vyžadující jiný postup. Naučte se, jak získat maximum právě z Vaší konkrétní situace.

Právní konzultace o pracovních záležitostech vám ušetří mnoho nervů a často i spoustu peněz a úsilí. Pomůžeme vám přehledně se vyznat ve svých právech a být seznámen s povinnostmi vyplývajícími ze smluvního závazku k zaměstnavateli.

Domluvte si schůzku v naší pracovně právní poradně a kontaktujte nás na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

advokátní poradna v pracovních vztazích

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Kromě pracovního práva Vám naši právníci mohou poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!