Rozvodový právník Praha

Rozvod manželství s právníkem v Praze


Vaše manželství stojí před rozvodem a vy nevíte co teď? Obraťte se na rozvodového právníka v Praze!

Rozvodový právník Praha Vám pomůže s přípravou veškerých důležitých dokumentů a dohod, které jsou ke zdárnému rozvodu potřeba. Rozvodový právník Vám také pomůže, pakliže se nacházíte v situaci, kdy dohoda s Vaším partnerem nebo partnerkou není možná.

Psychologové tvrdí, že rozvod je jedním z největších traumat, které člověk během života utrpí. A i když některá manželství končí poklidně, o jiných se to úplně říci nedá. Právě druhý případ je důvodem, proč vyhledat rozvodového právníka a ušetřit si tak mnohá trápení a problémy do budoucna.

Rozvodový právník Praha Vás může při mnohých jednáních zastoupit a značně tak ušetřit Váš čas i nervy. V naší advokátní kanceláři máme specialisty na rodinné právo, kteří se rozvody zabývají a chápeme, že rozvod není příjemný proces, ať se manželství rozpadá z jakéhokoli důvodu. Vždy postupujeme s maximální citlivostí a snažíme se klientům nastalou situaci co nejvíce ulehčit.

V rámci námi poskytované právní nezávazné konzultace vše vysvětlíme a posoudíme Váš případ. Naším cílem je vždy, aby rozvod proběhl co nejcitlivěji, kultivovaně a rychle.

Kontaktujte naše právníky na rozvodové právo!

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

levný rozvodový právník

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám rozvodový právník pomůže?


Rozvodový právník Praha Vám sepíše návrh s žádostí o rozvod, a to ať jde o rozvod sporný nebo rozvod dohodou.

Ať již máte zájem o střídavou péči nebo chcete dítě svěřit do výhradní péče, náš rozvodový právník Praha Vám pomůže připravit podklady v takovém znění, které Vám vyhovuje. Navíc v tomto bodě Vám pomůže i při jednání s druhým partnerem, protože především tato část rozvodu bývá jednou z nejproblematičtějších.

Ať se jedná o výživné na děti nebo o výživné pro manželku či manžela, rozvodový právník Praha, společně s Vámi, připraví veškeré podklady.

Druhým nejproblematičtějším bodem rozvodu bývá právě rozdělení majetku. Praxe je taková, že buď chce jeden z manželů získat co největší část společného majetku, nebo tomu druhému nechce ideálně dát nic. I v tomto bodě Vám může být rozvodový právník Praha velkou oporou, protože s Vámi připraví veškeré podklady a absolvuje i veškerá jednání.

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!