Právní poradenství

Jak funguje právní poradenství u AZ LEGAL?


U každého klienta posuzujeme jeho případ individuálně a doporučujeme vhodný způsob řešení v zájmu co nejefektivnějšího výsledku.

Právní poradenství poskytujeme buď osobně v jedné z našich dvou kanceláří, po emailu anebo telefonicky. V případě zájmu, je pak možné domluvit konzultaci i v rámci celé České republiky. Při spolupráci s klienty vždy maximálně ctíme jeho přání a snažíme se vyřešit veškeré jeho požadavky k naprosté spokojenosti.

V rámci našich služeb máte první konzultaci zcela nezávaznou!

Nejprve je nutné nás kontaktovat, to můžete udělat buď telefonicky, nebo emailem, nebo vyplněním jednoduchého formuláře žádosti. Domluvíte si termín konzultace, přičemž naše advokátní kancelář poskytuje zcela nezávaznou první konzultaci.

V rámci prvního konzultace se od Vás dozvíme více o Vašem právním problému a společně probereme možnosti řešení. Pokud klient s navrženým postupem souhlasí, můžeme zahájit spolupráci.

Právní poradenství následně obsahuje komplexní analýzu případu a konkrétní návrh jeho řešení, sepsání potřebných dokumentů (smlouvy, dohody, žaloby), komunikace se státními orgány (soudy, policie, úřady a další) a dále zastupování při jednání u soudu. Samozřejmostí je i zastupování před protistranou v případě mimosoudních sporů.

Před zahájením spolupráce se od našich advokátů vždy dozvíte nejen odhady termínů dílčích úkonů, případně očekávanou délku vyřešení právního problému, ale i odhadovanou cenu za právní poradenství.

Naším cílem je poskytovat svým klientům precizní právní poradenství, které odpovídá jejich požadavkům, a to za rozumné ceny. Naše advokátní kancelář má zřízené povinné pojištění pracovní odpovědnosti do výše 50 milionů korun.

Máte zájem o právní poradenství?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právník radí zdarma

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz