Právní poradenství

Jak funguje právní poradenství u AZ LEGAL?


U každého klienta posuzujeme jeho případ individuálně a doporučujeme vhodný způsob řešení v zájmu co nejefektivnějšího výsledku.

Právní poradenství poskytujeme buď osobně v jedné z našich dvou kanceláří, po emailu anebo telefonicky. V případě zájmu, je pak možné domluvit konzultaci i v rámci celé České republiky. Při spolupráci s klienty vždy maximálně ctíme jeho přání a snažíme se vyřešit veškeré jeho požadavky k naprosté spokojenosti.

V rámci našich služeb máte první konzultaci zcela nezávaznou!

Nejprve je nutné nás kontaktovat, to můžete udělat buď telefonicky, nebo emailem, nebo vyplněním jednoduchého formuláře žádosti. Domluvíte si termín konzultace, přičemž naše advokátní kancelář poskytuje zcela nezávaznou první konzultaci.

V rámci prvního konzultace se od Vás dozvíme více o Vašem právním problému a společně probereme možnosti řešení. Pokud klient s navrženým postupem souhlasí, můžeme zahájit spolupráci.

Právní poradenství následně obsahuje komplexní analýzu případu a konkrétní návrh jeho řešení, sepsání potřebných dokumentů (smlouvy, dohody, žaloby), komunikace se státními orgány (soudy, policie, úřady a další) a dále zastupování při jednání u soudu. Samozřejmostí je i zastupování před protistranou v případě mimosoudních sporů.

Před zahájením spolupráce se od našich advokátů vždy dozvíte nejen odhady termínů dílčích úkonů, případně očekávanou délku vyřešení právního problému, ale i odhadovanou cenu za právní poradenství.

Naším cílem je poskytovat svým klientům precizní právní poradenství, které odpovídá jejich požadavkům, a to za rozumné ceny. Naše advokátní kancelář má zřízené povinné pojištění pracovní odpovědnosti do výše 50 milionů korun.

Máte zájem o právní poradenství? S důvěrou se obraťte na advokátní kancelář AZ LEGAL na čísle 601 303 666, nebo na emailu info@azlegal.cz.

právník radí zdarma

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Naši právníci Vám mohou poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!