Firemní právník

Firemní právník pomůže s ochranou vašeho podnikání


Řešení právních záležitostí ve firmě vyžaduje přesnost a maximální výsledky. Špatné postupy a nedbalá právní ošetření rutinních záležitostí se mohou proměnit ve velké problémy ohrožující celou firmu. Firemní právník zhotoví správně formulované smlouvy a pomůže při řešení dlouhodobých sporů.

Kontaktujte nás v případě, že si chcete založit novou firmu. Provedeme Vás všemi prvotními záležitostmi a s naší pomocí založíte právně správně postavenou firmu, což Vám poskytne solidní základy do začátku.

Při kompletním servisu za Vás vyřídíme všechny záležitosti, ať už se jedná o založení firmy, převod podílu, řešení sporů či zrušení a likvidaci společnosti a jednání s úřady.

V rámci služeb firemního právníka bývá často využívaný měsíční paušál pro konzultace a služby. Díky tomu budete moci mít profesionálně revidované všechny důležité dokumenty a smlouvy pro každý obchodní případ. Časové paušály se odvíjí od velikosti Vaší firmy a požadavků na rozsah právní podpory.

Mimo pravidelných právních služeb nabízíme jednotlivé služby v rámci vypracování celé řady dokumentů důležitých pro chod firmy i ochranu před konkurencí a poškozením ze strany zaměstnanců. Poradíme s vypracováním licenční smlouvy, kupní smlouvy a obchodních podmínek pro provozování obchodu a s mnoha dalšími dokumenty. Obchodní podmínky jsou důležité např. pro e-shopy. Máte je napsány správně?

I malá firma by měla jednou za čas provést revizi svých smluv a právních náležitostí v rámci prevence. Může se totiž stát, že nastane drobná změna v zákoně, které se nevšimnete, ale ve výsledku vytvoří relativně velkou trhlinu v právním podkladu Vaší firmy. Buďte na to připraveni a obraťte se na firemního právníka.

Naše služby firemního právníka (tzv. outsourcing právních služeb) jsou výhodné z toho důvodu, že je můžete využít pouze v případě potřeby a nemusíte zaměstnávat vlastního právníka. To se hodí hlavně menším až středním firmám, jejichž rozpočet na zaměstnance nedovoluje vytvořit místo pro úvazek vlastního firemního právníka. Zároveň se snažíme při řešení každého problému postupovat s maximální opatrností a garancí co možná nejlepšího řešení Budeme se snažit ochránit Vaše podnikání po právní stránce  a s maximálním úsilím.

Chcete skvělého firemního právníka?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právník obchodní právo pro firmy

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz