Rodinný právník

Jsme tu, když rodina potřebuje právníka


Rodinný právník pomáhá řešit situace okolo sporných rodinných vztahů. Často se jedná o rozvod, stanovení péče o děti a výši výživného, vypořádání majetku nebo jeho správu majetku. V rodinných situacích jsou často přítomny vypjaté emoce a vše se může nepříjemně zkomplikovat. Pro pohodlné řešení všech souvisejících problémů je lepší obrátit se na naše rodinné právníky.

Nabízíme profesionální řešení rodinného problému. Mezi časté problémy patří rozvod manželství, kdy řešíme hlavně jeho spornou variantou. Obrátit se na nás můžete ale i v případě, kdy si chcete nechat poradit s vypořádáním majetkových vztahů či stanovení péče o děti v rámci rozvedeného manželství. Pomůžeme Vám se stanovením výše výživného, jejíž výpočet se řídí více parametry.

Velmi důležité je správné majetkové vyrovnání hlavně v případě dluhů ze společného jmění manželů. Tehdy vám rodinný právník poradí ideální způsob, jak celou situaci zvládnout bez výrazných následků v budoucnu.

Do rodinného práva spadají i vztahy v rámci náhradní rodinné péče. Můžete se s námi poradit o tom, jaké jsou možnosti. Společně si probereme rozdíly mezi osvojením, pěstounstvím, poručnitvím a opatrovnictvím. Na základě Vaší situace pak navrhneme efektivní řešení.

Nebojte se utlačování od silnějšího partnera, který vyhrožuje, že Vám se svými právníky vezme děti a veškerý majetek. Dovolejte se svých práv a spravedlnosti s naší pomocí. Připravíme smlouvy, pomůžeme s administrativními záležitostmi a v případě potřeby budeme s Vámi po celou dobu rozvodu i při řešení dalších náležitostí.

Využijte služby zastoupení, která vás zbaví nepříjemných povinností například při vypořádávání dědictví. S pomocí rodinného právníka také dostanete výživné od partnera v plné výši.

Vyberte si z kompletních služeb v rámci rodinného práva nebo využijte naši pomoc při jednorázových záležitostech u přípravy smluv, podávání návrhů na rozvod, závěti a podobně.

Chcete získat dobrého rodinného právníka?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právník pro rodinné záležitosti

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz