Advokát správní právo

Pomůžeme Vám v oblasti správního práva a přestupků


Pokud jste účastníky správního řízení, obviněný nebo poškozený v přestupkovém řízení nebo prostě jen jednáte s úřady nebo jinými správními orgány a potřebujete právní poradenství nebo zastoupení v této oblasti, abyste měli jistotu, že s Vámi budou úředníci jednat tak, jak mají a nezkrátí Vaše práva, obraťte se na advokátního specialistu na správní právo.

Naše advokátní kancelář se na oblast správního a přestupkového práva rovněž zaměřuje a klientům přináší komplexní poradenství a služby v této oblasti. Spolupráce s námi může být samozřejmě nastavena v libovolném rozsahu. Můžeme poskytnout jak nezávazné právní poradenství, kdy Vám doporučíme, jak nejlépe postupovat, tak vyhotovení dílčích právních dokumentů, nebo celkové právní zastoupení v řízení nebo jednání s úřady.

Advokát správního práva Vám pomůže hlavně s následujícím:

 • komplexní právní poradenství v oblasti správního práva
 • právní rozbor Vašeho případu a navržení nejlepších možností řešení Vaší situace
 • vyhotovení potřebných dokumentů
 • sepsání nejrůznějších druhů podání – od oznámení o přestupku po kasační stížnost
 • zastupování v jednání s úřady
 • zastupování ve správním nebo přestupkovém řízení
 • zastupování ve správním soudnictví před správními soudy
 • zastupování před Nejvyšším správním soudem v řízení o kasační stížnosti
 • vymáhání náhrady škody způsobené nesprávným úředním postupem nebo nezákonným rozhodnutím
 • řešení daňových záležitostí s finanční správou
 • mnoho dalších právních služeb v oblasti správního práva

Jak probíhá spolupráce s naší advokátní kanceláří?

V případě, že se rozhodnete pro naši právní konzultaci, poskytnete nám Vaše podklady k věci a my Vám obecně poradíme, jak ve správní záležitosti postupovat a co udělat, aby pro Vás vše dopadlo co nejpříznivěji. Jestliže potřebujete získat detailní informace, můžeme pro Vás vypracovat podrobný právní rozbor, ve kterém zanalyzujeme Vaše právní postavení jakožto účastníka správního řízení a navrhneme různé metody postupu v jednání se správním orgánem. V obou případech se snažíme vždy maximálně individualizovat naše služby na základě Vámi poskytnutých materiálů.

Pokud je situace taková, že si nevíte rady v tom, jak efektivně jednat s úředníky, můžeme Vás v této věci zastoupit nebo přímo vyhotovit podání, která správním orgánům adresujete. Při vyhotovení podání a jiných dokumentů si s námi domluvíte náležitosti a my pro Vás vše zpracujeme, načež si podání sami doručíte příslušnému správnímu orgánu. Jelikož takové podání bude odborně sepsané se všemi zákonnými náležitostmi, lze očekávat, že přinese větší úspěch ve věci.

Nejkomplexnější služby poskytujeme v rámci právního zastoupení. Tyto služby je vhodné využít, zejména pokud jste obviněni ze spáchání přestupku a potřebujete se efektivně bránit proti postupu správních orgánů nebo proti nepříznivým správním rozhodnutím. Poté, co převezmeme Vaše právní zastoupení, bude správní orgán jednat pouze s Vaším advokátem na správní právo a Vy tak získáte jistotu, že nebudou nijak zkrácena Vaše procesní práva na spravedlivý proces.

Advokát na správní právo Vám tedy pomůže v případech prevence stejně jako v případech, kdy už řešíte problém, se kterým si nevíte rady.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz