Advokátní kancelář Praha

Kvalitní právní služby v Praze a Středočeském kraji


V advokátní kanceláři v Praze za vás budeme bojovat v každém případu v zastoupení. Vynaložíme maximální úsilí, aby váš případ dopadl dobře. Může se jednat o trestní stíhání, ale i spor se zaměstnavatelem dotažený až k soudu. Často zastupujeme např. manžele při rozvodovém řízení nebo firemní klienty v rámci jednání se zákazníky či dodavateli.

Naše advokátní kancelář v Praze se specializuje na poskytování rychlých, kvalitních a hlavně dostupných právních služeb. Klademe si za cíl, že každý má nárok na spravedlnost a minimálně možnost konzultace problému s právníkem by měla být samozřejmostí.

Jaké právní služby nabízí advokátní kancelář AZ LEGAL v Praze?

Přinášíme komplexní právní poradenství a ochranu pro živnostníky a majitele firem. Pomůžeme při založení společnosti, převodech obchodních podílů, příprav smluvních dokumentů a další. Mějte svou firmu a podnikání zajištěné po právní stránce.

Dále pro Vás máme připraven kompletní právní servis ve věcech okolo nemovitostí. Ať už se jedná o nákup, prodej, advokátní úschovu, přípravu smluv nebo další právní náležitosti.

Naše pražská advokátní kancelář pomáhá s přípravou návrhu na oddlužení a zastoupení v případě insolvenčního řízení během celého procesu. Nenechte se zlomit exekutory, ale znejte svá práva a možnosti východiska. Naopak pokud se nacházíte na opačné straně a potřebujete vymáhat pohledávky, máte rovněž nárok na profesionální právní pomoc. Díky tomu získáte vyšší úspěšnost při vymáhání pohledávek.

Postaráme se o i služby rodinného právníka v rámci právního servisu při rozvodu manželství, vypořádávání výživného, osvojení a opatrovnictví dítěte a podobně. Rodinné vztahy jsou mnohdy komplikované, ale jejich specifikace zákonem je poměrně jasná, z čehož vychází i nutnost správných řešení problémů různého charakteru.

Advokátní kancelář Praha se postará i o zdánlivé banality, jako je řešení reklamací, problémy s autobazary, pronajímateli a další podobné spory spotřebitelského charakteru. Poradíme vám i v oblasti práce, kdy připravíme pracovní smlouvy a pomůžeme při konfliktech se zaměstnavatelem.

Také poskytujeme právní služby i pro sdružení vlastníků jednotek a bytová družstva. Mějte správně vyřešené smlouvy s dodavateli energií a vyznejte se v dotacích, které můžete využít. Bydlení bez nepříjemných právních starostí je příjemným bonusem.

V naší advokátní kanceláři jsme připraveni pomoci Vám s přestupky a správními záležitostmi při podávání žalob a zastupování před soudem. Samozřejmostí je poradenství v kategorii dopravních přestupků. V případě potřeby vedeme obhajoby v trestních řízeních a zastoupíme vás před soudy.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz