Advokátní kancelář Praha

Kvalitní právní služby v Praze a Středočeském kraji


V advokátní kanceláři v Praze za vás budeme bojovat v každém případu v zastoupení. Vynaložíme maximální úsilí, aby váš případ dopadl dobře. Může se jednat o trestní stíhání, ale i spor se zaměstnavatelem dotažený až k soudu. Často zastupujeme např. manžele při rozvodovém řízení nebo firemní klienty v rámci jednání se zákazníky či dodavateli.

Naše advokátní kancelář v Praze se specializuje na poskytování rychlých, kvalitních a hlavně dostupných právních služeb. Klademe si za cíl, že každý má nárok na spravedlnost a minimálně možnost konzultace problému s právníkem by měla být samozřejmostí.

Jaké právní služby nabízí advokátní kancelář AZ LEGAL v Praze?

Přinášíme komplexní právní poradenství a ochranu pro živnostníky a majitele firem. Pomůžeme při založení společnosti, převodech obchodních podílů, příprav smluvních dokumentů a další. Mějte svou firmu a podnikání zajištěné po právní stránce.

Dále pro Vás máme připraven kompletní právní servis ve věcech okolo nemovitostí. Ať už se jedná o nákup, prodej, advokátní úschovu, přípravu smluv nebo další právní náležitosti.

Naše pražská advokátní kancelář pomáhá s přípravou návrhu na oddlužení a zastoupení v případě insolvenčního řízení během celého procesu. Nenechte se zlomit exekutory, ale znejte svá práva a možnosti východiska. Naopak pokud se nacházíte na opačné straně a potřebujete vymáhat pohledávky, máte rovněž nárok na profesionální právní pomoc. Díky tomu získáte vyšší úspěšnost při vymáhání pohledávek.

Postaráme se o i služby rodinného právníka v rámci právního servisu při rozvodu manželství, vypořádávání výživného, osvojení a opatrovnictví dítěte a podobně. Rodinné vztahy jsou mnohdy komplikované, ale jejich specifikace zákonem je poměrně jasná, z čehož vychází i nutnost správných řešení problémů různého charakteru.

Advokátní kancelář Praha se postará i o zdánlivé banality, jako je řešení reklamací, problémy s autobazary, pronajímateli a další podobné spory spotřebitelského charakteru. Poradíme vám i v oblasti práce, kdy připravíme pracovní smlouvy a pomůžeme při konfliktech se zaměstnavatelem.

Také poskytujeme právní služby i pro sdružení vlastníků jednotek a bytová družstva. Mějte správně vyřešené smlouvy s dodavateli energií a vyznejte se v dotacích, které můžete využít. Bydlení bez nepříjemných právních starostí je příjemným bonusem.

V naší advokátní kanceláři jsme připraveni pomoci Vám s přestupky a správními záležitostmi při podávání žalob a zastupování před soudem. Samozřejmostí je poradenství v kategorii dopravních přestupků. V případě potřeby vedeme obhajoby v trestních řízeních a zastoupíme vás před soudy.

Máte zájem o naše služby? Pak nás neváhejte kontaktovat emailem info@azlegal.cz, nebo telefonicky na čísle 601 303 666 a domluvte si termín osobního setkání.

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Přehled oblastí, ve kterých Vám advokátní kancelář v Praze poradí


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!