Advokátní služby

Dostupné, rychlé a kvalitní advokátní služby


Potřebujete pomoc od advokáta? Dle platné legislativy mohou poskytovat právní služby pouze advokátní kanceláře nebo samostatní advokáti. Naše advokátní kancelář se snaží o poskytování služeb vždy v nejvyšší možné kvalitě a za dostupnou cenu.

Klientům dokážeme pomoci v mnoha různých oblastech a řešit tak široké spektrum problémů, se kterými se klienti mohou potýkat, a to ať již v běžném občanském životě nebo v životě pracovním.

Advokátní služby firemním klientům poskytujeme v takové podobě, aby mohli celou právní agendu outsourcovat a nemuseli tak zaměstnávat interního právníka, za kterého musí platit fixní náklady.

Nejčastějšími požadavky, kterými se zabýváme v občasném životě, jsou nemovitostní transakce (prodeje bytů a domů, pronájmy, darování nemovitostí), rozvody manželství, dluhy na výživném, řešení dluhů a exekucí, vymáhání pohledávek a zastoupení v rámci soudních sporů.

Pro firmy pak nejčastěji připravujeme kompletní smluvní dokumentace, směrnice a vnitropodnikové předpisy nebo provádíme jejich revize v souladu se změnami legislativy. Dále pak vytváříme právní analýzy rizik, právní stanoviska k legislativním změnám a zastupujeme klienty na jednáních s protistranou. O firemní klienty se dokážeme postarat od začátku do konce, od založení společnosti, přípravu obchodních smluv a další dokumentace, přes fůze a akvizice, převody obchodních podílů až po možnou likvidaci společnosti.

Vyzkoušejte si nás a přesvědčte se, že s námi jste v dobrých rukou. Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

Váš právník online

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Naši advokáti Vám mohou poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!