Advokátní služby

Dostupné, rychlé a kvalitní advokátní služby


Potřebujete pomoc od advokáta? Dle platné legislativy mohou poskytovat právní služby pouze advokátní kanceláře nebo samostatní advokáti. Naše advokátní kancelář se snaží o poskytování služeb vždy v nejvyšší možné kvalitě a za dostupnou cenu.

Klientům dokážeme pomoci v mnoha různých oblastech a řešit tak široké spektrum problémů, se kterými se klienti mohou potýkat, a to ať již v běžném občanském životě nebo v životě pracovním.

Advokátní služby firemním klientům poskytujeme v takové podobě, aby mohli celou právní agendu outsourcovat a nemuseli tak zaměstnávat interního právníka, za kterého musí platit fixní náklady.

Nejčastějšími požadavky, kterými se zabýváme v občasném životě, jsou nemovitostní transakce (prodeje bytů a domů, pronájmy, darování nemovitostí), rozvody manželství, dluhy na výživném, řešení dluhů a exekucí, vymáhání pohledávek a zastoupení v rámci soudních sporů.

Pro firmy pak nejčastěji připravujeme kompletní smluvní dokumentace, směrnice a vnitropodnikové předpisy nebo provádíme jejich revize v souladu se změnami legislativy. Dále pak vytváříme právní analýzy rizik, právní stanoviska k legislativním změnám a zastupujeme klienty na jednáních s protistranou. O firemní klienty se dokážeme postarat od začátku do konce, od založení společnosti, přípravu obchodních smluv a další dokumentace, přes fůze a akvizice, převody obchodních podílů až po možnou likvidaci společnosti.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

Váš právník online

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz