Advokátní kancelář

Právní servis od zákazníky prověřené advokátní kanceláře AZ LEGAL


Řešíte spor s protistranou? Chcete vypracovat smlouvu nebo jiné právní dokumenty? Potřebujete vyhotovit právní stanovisko či analýzu, abyste se mohli správně rozhodnout?

Využijte služeb naší advokátní kanceláře AZ LEGAL, kde velmi rádi vyjdeme vstříc Vašim potřebám a požadavkům. Standardně s klienty pracujeme tak, že si domluvíme právní konzultaci, která Vás k ničemu nezavazuje a pro spolupráci s naší kanceláří se pak rozhodujete na základě předloženého návrhu řešení.

V advokátní kanceláři AZ LEGAL to děláme jinak!

S klientem na osobní konzultaci společně probereme případ a situaci, kterou klient řeší a také to, jak by si představoval jeho optimální výsledek. Na základě zjištěných informací pak navrhneme řešení, které povede ke splnění představ klienta v co nejvyšší míře.

Pokud se klient dále rozhodne s naší advokátní kanceláří spolupracovat, postaráme se o vše potřebné, od A do Z. Zpracujeme požadovanou dokumentaci, zastoupíme ho ve sporu a při jednání s protistranou. Uděláme zkrátka vše potřebné, co povede k úspěšnému vyřešení případu.

Advokátní služby poskytujeme nejenom firmám, živnostníkům a běžným spotřebitelům, ale také městům a obcím nebo třeba neziskovým organizacím. Služby naší advokátní kanceláře jsou zkrátka pro každého.

Chcete si s námi domluvit nezávaznou konzultaci a zjistit možnosti řešení právě Vašeho případu?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

dostupné služby advokátní kanceláře

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz