Advokátní kancelář

Právní servis od zákazníky prověřené advokátní kanceláře AZ LEGAL


Řešíte spor s protistranou? Chcete vypracovat smlouvu nebo jiné právní dokumenty? Potřebujete vyhotovit právní stanovisko či analýzu, abyste se mohli správně rozhodnout?

Využijte služeb naší advokátní kanceláře AZ LEGAL, kde velmi rádi vyjdeme vstříc Vašim potřebám a požadavkům. Standardně s klienty pracujeme tak, že si domluvíme právní konzultaci, která Vás k ničemu nezavazuje a pro spolupráci s naší kanceláří se pak rozhodujete na základě předloženého návrhu řešení.

V advokátní kanceláři AZ LEGAL to děláme jinak!

S klientem na osobní konzultaci společně probereme případ a situaci, kterou klient řeší a také to, jak by si představoval jeho optimální výsledek. Na základě zjištěných informací pak navrhneme řešení, které povede ke splnění představ klienta v co nejvyšší míře.

Pokud se klient dále rozhodne s naší advokátní kanceláří spolupracovat, postaráme se o vše potřebné, od A do Z. Zpracujeme požadovanou dokumentaci, zastoupíme ho ve sporu a při jednání s protistranou. Uděláme zkrátka vše potřebné, co povede k úspěšnému vyřešení případu.

Advokátní služby poskytujeme nejenom firmám, živnostníkům a běžným spotřebitelům, ale také městům a obcím nebo třeba neziskovým organizacím. Služby naší advokátní kanceláře jsou zkrátka pro každého.

Chcete si s námi domluvit nezávaznou konzultaci a zjistit možnosti řešení právě Vašeho případu? Pak nás neváhejte kontaktovat emailem info@azlegal.cz, nebo telefonicky na čísle 601 303 666 a domluvte si termín osobního setkání v advokátní kanceláři na Praze 8 nebo v advokátní kanceláři na Praze 3.

dostupné služby advokátní kanceláře

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Oblasti, ve kterých Vám advokátní kancelář pomůže


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!