Právní kancelář

Právní a advokátní kancelář AZ LEGAL


Právní kancelář AZ LEGAL poskytuje komplexní právní služby od právního poradenství po zastupování před soudy a jinými státními orgány. V rámci poskytování právních služeb Vám naše právní kancelář zpracuje veškeré dokumenty, jako jsou smlouvy, dohody, plné moci.

Naše právní kancelář poskytuje svým klientům právní služby v nejvyšší možné kvalitě a ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně s maximální snahou o uspokojení jeho přání.

Našim klientům nabízíme první nezávaznou konzultaci, při níž s Vámi probereme Váš případ a navrhneme Vám postup jeho řešení. Pakliže budete s navrhovaným řešením souhlasit, můžeme zahájit spolupráci. Samozřejmostí v naší právní kanceláři je i povinné profesní pojištění odpovědnosti do výše 50 milionů korun.

Naši právní kancelář můžete využít jak pro jednotlivé úkony (smlouvy či jiné dokumenty), pro kompletní zastupování nebo například pro dlouhodobou spolupráci, které je oblíbené typicky u firemních klientů. Právní služby nabízíme jak soukromým osobám, právnickým osobám tak i státním institucím.

Osobně nebo online, jak budete potřebovat

Většinu služeb, které právní kancelář nabízí, je možné využít buď osobně, online nebo telefonicky, a to vždy dle typu a složitosti daného případu. Pro vyřešení Vašeho právního problému je Vám k dispozici tým zkušených právníků, které naleznete v našich dvou kancelářích, a to na Praze 3 (nám. Jiřího z Poděbrad 1554/6) a na Praze 8 (Sokolovská 2170/161).

Pokud potřebujete právníka, obraťte se na právní kancelář AZ LEGAL a my Vaše potíže pomůžeme vyřešit!

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

advokátní kancelář Praha 8

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Oblasti specializace naší právní kanceláře


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!