Právní kancelář

Právní a advokátní kancelář AZ LEGAL


Právní kancelář AZ LEGAL poskytuje komplexní právní služby od právního poradenství po zastupování před soudy a jinými státními orgány. V rámci poskytování právních služeb Vám naše právní kancelář zpracuje veškeré dokumenty, jako jsou smlouvy, dohody, plné moci.

Naše právní kancelář poskytuje svým klientům právní služby v nejvyšší možné kvalitě a ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně s maximální snahou o uspokojení jeho přání.

Našim klientům nabízíme první nezávaznou konzultaci, při níž s Vámi probereme Váš případ a navrhneme Vám postup jeho řešení. Pakliže budete s navrhovaným řešením souhlasit, můžeme zahájit spolupráci. Samozřejmostí v naší právní kanceláři je i povinné profesní pojištění odpovědnosti do výše 50 milionů korun.

Naši právní kancelář můžete využít jak pro jednotlivé úkony (smlouvy či jiné dokumenty), pro kompletní zastupování nebo například pro dlouhodobou spolupráci, které je oblíbené typicky u firemních klientů. Právní služby nabízíme jak soukromým osobám, právnickým osobám tak i státním institucím.

Osobně nebo online, jak budete potřebovat

Většinu služeb, které právní kancelář nabízí, je možné využít buď osobně, online nebo telefonicky, a to vždy dle typu a složitosti daného případu. Pro vyřešení Vašeho právního problému je Vám k dispozici tým zkušených právníků, které můžete navštívit v kancelářích na adrese Radhošťská 1942/2, Praha 3 v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad a stanice metra Flora a nebo samozřejmě online.

Pokud potřebujete právníka, obraťte se na právní kancelář AZ LEGAL a my Vaše potíže pomůžeme vyřešit!

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

advokátní kancelář Praha 8

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz