Právní rady

Právní rady pro každý Váš problém


Nejhorší věcí, jaká se vám může stát v případě problémů, je neznalost zákonů, norem, povinností a práv. Nemusí se nutně jednat o závažné věci, ale i tak je lepší mít jistotu nad jejich správností z hlediska práva.

Proč využít právní rady?

Právní poradna je místem, kde se množí dotazy různého charakteru týkající se širokého spektra problémů napříč všemi možnými právními odvětvími. S právní radou přichází jistota, že jednáte správně, či doporučení, jaký je vhodný postup. Vyplatí se věnovat pár minut na položení dotazu ohledně právního problému.

Stále nové novely a reformy zákonů dokážou pěkně zamotat hlavu. Naši advokáti Vám však mohou pomoci a správně poradit. Dobrá rada vám může ušetřit nejen finance, ale i čas při řešení složitých administrativních úkonů.

Kdy využít právní rady?

O právní radu si můžete říci kdykoliv. Často se jedná o problematiku zhotovení smlouvy o koupi nemovitosti nebo movitého majetku. Rada se hodí i v případě uzavírání jiných smluv, řešení žaloby, nutnosti podání návrhu na insolvenci, rozvodového řízení a další. S žádostí o radu se na nás často obrací i podnikatelé.

Nebojte se nás zeptat na to, co Vás trápí!  Na každý problém nahlížíme individuálně a garantujeme co možná nejlepší řešení a radu. V rámci našich služeb, aby klienti nekupovali zjistili možná řešení, poskytujeme nezávaznou konzultaci, kde Vám rádi poradíme.

Na základě námi poskytnuté právní rady se již sami rozhodnete, jestli budete postupovat v rámci námi zvolené strategie, nebo se vydáte jinou cestou. V rámci právní rady není nutné sjednávat dlouhodobou spolupráci s naší advokátní kanceláří, pokud se Vám zvolené řešení nebude líbit a právní rada je nezávazná. Bohatě stačí, když se na nás obrátíte s dotazem a my se vám s ním pokusíme co nejvíce poradit.

Pro lepší informovanost v různých oblastech můžete také nahlédnout i do našeho právního magazínu, kde pro vás pravidelně připravujeme články zaměřené na aktuální témata.

Jsme připraveni poradit vám po telefonu i přes internet. Buďte v obraze a seznamte se s možnostmi řešení vašeho konkrétního případu. Neváhejte a zašlete nám email na info@azlegal.cz, nebo nás kontaktujte na telefonu 601 303 666. Po obdržení Vaší poptávky se Vám v co nejkratším čase ozve náš advokát, který Váš případ bude řešit.

právní rady od advokáta

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

V jakých oblastech Vám můžeme poskytnout právní rady?


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!