Právní rady

Právní rady pro každý Váš problém


Nejhorší věcí, jaká se vám může stát v případě problémů, je neznalost zákonů, norem, povinností a práv. Nemusí se nutně jednat o závažné věci, ale i tak je lepší mít jistotu nad jejich správností z hlediska práva.

Proč využít právní rady?

Právní poradna je místem, kde se množí dotazy různého charakteru týkající se širokého spektra problémů napříč všemi možnými právními odvětvími. S právní radou přichází jistota, že jednáte správně, či doporučení, jaký je vhodný postup. Vyplatí se věnovat pár minut na položení dotazu ohledně právního problému.

Stále nové novely a reformy zákonů dokážou pěkně zamotat hlavu. Naši advokáti Vám však mohou pomoci a správně poradit. Dobrá rada vám může ušetřit nejen finance, ale i čas při řešení složitých administrativních úkonů.

Kdy využít právní rady?

O právní radu si můžete říci kdykoliv. Často se jedná o problematiku zhotovení smlouvy o koupi nemovitosti nebo movitého majetku. Rada se hodí i v případě uzavírání jiných smluv, řešení žaloby, nutnosti podání návrhu na insolvenci, rozvodového řízení a další. S žádostí o radu se na nás často obrací i podnikatelé.

Nebojte se nás zeptat na to, co Vás trápí!  Na každý problém nahlížíme individuálně a garantujeme co možná nejlepší řešení a radu. V rámci našich služeb, aby klienti nekupovali zjistili možná řešení, poskytujeme nezávaznou konzultaci, kde Vám rádi poradíme.

Na základě námi poskytnuté právní rady se již sami rozhodnete, jestli budete postupovat v rámci námi zvolené strategie, nebo se vydáte jinou cestou. V rámci právní rady není nutné sjednávat dlouhodobou spolupráci s naší advokátní kanceláří, pokud se Vám zvolené řešení nebude líbit a právní rada je nezávazná. Bohatě stačí, když se na nás obrátíte s dotazem a my se vám s ním pokusíme co nejvíce poradit.

Pro lepší informovanost v různých oblastech můžete také nahlédnout i do našeho právního magazínu, kde pro vás pravidelně připravujeme články zaměřené na aktuální témata.

Jsme připraveni poradit vám po telefonu i přes internet. Buďte v obraze a seznamte se s možnostmi řešení vašeho konkrétního případu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

právní rady od advokáta

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz