Právní služby

Kvalitní právní služby bez kompromisů


Hledáte spolehlivého partnera pro poskytnutí právní služby? Již dále nehledejte! Naše advokátní kancelář Vám poskytne právní servis přesně podle Vašich požadavků.

Advokátní kancelář AZ LEGAL Vám může pomoci v mnoha různých oblastech práva, od řešení požadavků v běžném občanském životě, až po komplexní právní agendu pro firmy a podnikatele.

Firmy a podnikatelé

Firmám a podnikatelům vždy přinášíme řešení na klíč tak, abychom pokryli celé spektrum jejich požadavků. Nezáleží na tom, jestli potřebujete připravit jednu obchodní smlouvu nebo řešíte složité fůze, převody obchodních podílů či komplikované soudní spory. Dokážeme se přizpůsobit firmám jakékoliv velikosti. Menším podnikatelům naopak velmi rádi pomáháme s růstem.

Města a obce

Potřebujete pravidelné dodávky právních služeb nebo občasné zpracování právních analýz a stanovisek k aktuálně řešeným problémům? Stejně jako firmám, můžeme městům a obcím poskytnout široké portfolio služeb a řešení právní agendy.

Občané a spotřebitelé

Ať již řešíte reklamaci zboží, problém se sousedy nebo třeba rozvod manželství? Naši specialisté na občanské právo a rodinné právo jsou Vám k dispozici. Také Vám mohou pomoci v případě dluhů či pohledávek nebo třeba při převodech nemovitostí a v mnoha dalších záležitostech.

Společenství vlastníků jednotek a bytová družstva

Jste SVJ nebo bytové družstvo? Víme, že může být často velmi složité vyznat se v aktuálně platných zákonech a poradit si s některými druhy agendy, které často musí vedení řešit. Právě proto nabízíme komplexní právní služby pro SVJ a bytová družstva. Naše služby Vám mohou ušetřit mnoho času i starostí, které jsou s výkonem funkce ve vedení spojeny.

Neziskové organizace

Vedení neziskové organizace a zajištění jejího patřičného fungování je často nadlidský úkol a mnoho dobrovolníků ho vykonává i ve svém volném čase. Právě v takových chvílích nejvíce oceníte dobrého partnera, který Vám může alespoň částečně pomoci a odlehčit, a to poskytnutím kvalitních právních služeb.

Vyzkoušejte si nás! Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 303 666 nebo na emailové adrese info@azlegal.cz.

Váš právník online

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Naši právníci Vám mohou poradit v těchto oblastech:


  1. Občanské právo
  2. Obchodní právo
  3. Rodinné právo
  4. Insolvenční právo
  5. Právo nemovitostí
  6. Správní právo
  7. Pracovní právo
  8. Trestní právo

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?

S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!