fbpx

Kariéra v advokátní kanceláři

Budujete s námi moderní advokátní kancelář!

Chcete být součástí týmu advokátní kanceláře, která se snaží poskytovat právní služby tak trochu jinak? Říká Vám něco moderní, proaktivní přístup a orientace na zákazníka? Pak jste na správném místě, přesně o to se v AZ LEGAL snažíme a hledáme schopné spolupracovníky, kteří do toho půjdou s námi!

Nehledáme klasické zaměstnance, kteří přijdou a zase odejdou!

Chceme, abyste měli i své vlastní nápady!

Vytvořte s námi tým, který potáhne za jeden provaz a proměňme naši společnou vizi ve skutečnost!

A hlavně, abys nás to taky bavilo!

Aktuálně hledáme kolegy pro tyto pozice:

SPOLUPRACUJÍCÍ ADVOKÁT/KA

Hledáte advokátní kancelář, do které se můžete začlenit a kde se budete moci dále rozvíjet? Pojďte spolu probrat vzájemné představy!

Co nabízíme?

  • možnost rozvíjet se a pracovat na nových projektech
  • různorodou pracovní náplň
  • prostor pro osobní růst, vlastní nápady a účast na rozvoji kanceláře
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci v mladém kolektivu, kde nikomu nedělá potíž pomoci kolegům
  • nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce bez omezení horní hranice
  • možná i občasná práce z domova
  • hledání nových cest, rozvoj v rámci nových právních oborů a širokou praxi
  • služební telefon s neomezeným tarifem i pro osobní potřebu
  • možnost partnerství advokátní kanceláře

Co požadujeme?

  • loajalitu a spolehlivost
  • tah na branku
  • nebát se výzev
  • umět táhnout za jeden provaz
  • příjemné vystupování a komunikační dovedenosti
  • vlastní iniciativu a nápady
  • schopnost samostatné práce
  • touhu učit se novým věcem a hledat cesty namísto problémů
ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Pro naši pobočku v Praze hledáme schopného koncipienta/ku s proaktivním přístupem a tahem na branku.

  • určitě nebudete mít jednotvárnou agendu
  • užijete si kontakt s klienty a dostanete se pravidelně k soudům
  • účast v naší interní soutěži “Právník měsíce” za mimořádné finanční ohodnocení
  • možnost budoucího partnerství advokátní kanceláře

  • příjemné vystupování a komunikační dovednosti
  • touhu učit se novým věcem
  • generální praxe výhodou
STUDENT/KA PRÁVNICKÉ FAKULTY

Pro naši pobočku v Praze hledáme schopného a iniciativního studenta/ku co se nebojí výzev a chce se učit novým věcem.

  • prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
  • možnost pokračování spolupráce po dokončení studia
  • práci v mladém kolektivu
  • odborné vedení advokáta
  • občasná práce z domova
  • možnost rozvoje v rámci nových právních oborů

  • student/ka min. 3. ročníku právnické fakulty
  • proaktivní přístup a vlastní iniciativu
  • pečlivost a zodpovědnost
  • předchozí zkušenosti, praxe a cizí jazyk výhodou
MARKEŤÁK/MARKEŤAČKA

Do našeho týmu hledáme pomocníka na marketing, který nám pomůže s propagací našich projektů. Díky tomu, že advokacie je poměrně regulované odvětví, může to být někdy skvělá výzva, kde je možné se hodně naučit!

  • možnost učit se od našeho zkušeného markeťáka s více jak 10 letou praxí a poznat, o čem to opravdu je
  • možnost vymýšlet a realizovat své kreativní nápady bez zdlouhavého byrokratického schvalování
  • možnost občasné práce z domu
  • kancelář v širším centru Prahy (Palmovka, od srpna Vinohrady)
  • práci ve skvělém kolektivu mladých a inspirativních lidí
  • možná i občasná práce z domova
  • zajímavé ohodnocení 130 – 170 Kč/h

  • fantazii a vlastní nápady
  • zájem dělat na přípravě zajímavých projektů, spravovat sociální sítě, pomáhat s přípravou videí, článků a dalšího obsahu
  • pochopení, že advokátní kancelář má tak trochu omezené možnosti propagace, takže je to o něco těžší než v jiných odvětví, ale důležité je nebát se a hledat naši vlastní cestu
  • základní praxi v marketingu (nebo marketing studuje) a má čas zhruba 3 dny v týdnu
  • pojmy jako SEO, PPC či remarketing pro tebe nebudou sprostými slovy
  • abys na schůzku přišel/a alespoň s několika nápady, jak to třeba posunout dál

Zajímá Vás některá z nabízených pozic? Pojďte s námi tvořit!

Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu kariera@azlegal.cz nebo vyplňte kontaktní formulář na této stránce. Zavoláme Vám zpět a domluvíme se na osobním setkání, kde probereme možnosti společného rozvoje.

  • Zajímat se o pozici a poslat životopis
  • Moc rádi se setkáme a probereme možnosti vzájemné spolupráce. Abychom si ale mohli zavolat, budeme potřebovat pár základních údajů.
  • Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
advokátní koncipient

Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!