fbpx

Komplexní právní služby s businessovým přesahem

Komplexní právní služby s businessovým přesahem

Právní služby dříve a dnes

Trh v oblasti poskytování právních služeb se vyvíjí a od devadesátých let minulého století, kdy nastal jeho největší rozmach, se výrazně změnil. V té době vznikly velké advokátní kanceláře, které si svoji pozici na trhu úspěšně drží dodnes, avšak často díky svému konzervativnímu přístupu v některých ohledech zaostávají. Proto ten, kdo chce dnes na tomto trhu prorazit, musí klientům nabídnout něco navíc, a to je to, o co se u nás snažíme.

Komplexní právní služby AZ LEGAL

Jedním takovým způsobem je nabídnout a poskytnout klientovi komplexní služby, tedy kromě právního poradenství a souvisejících právních služeb také např. daňové a účetní služby, správu majetku nebo i jiné služby spíše obchodní povahy.

Klient totiž často přichází do advokátní kanceláře s problémem týkajícím se jeho podnikání a po advokátovi požaduje nejen poradenství v oblasti obchodního práva, ale i služby s ekonomickým charakterem, které jsou důležité pro správný rozvoj a fungování firmy. V AZ LEGAL se snažíme klientům vždy nabídnout fullservice, kdy se nejdříve snažíme pochopit i business model klienta a jeho podnikání jako celek. Díky tomu jsme schopni flexibilně reagovat na potenciální problémy a pomoci eliminovat případná rizika ještě před tím, než nastanou a pomoci maximalizovat růstový potenciál firmy. Tím dokážeme ušetřit klientům značné množství problémů a zbytečně a neefektivně investovaných peněz.

Dynamický a proaktivní přístup advokátní kanceláře s důrazem na eliminaci rizik

Naši kancelář se snažíme rozvíjet dynamickým a moderním způsobem, kdy dbáme na spokojenost klienta a co možná nejrychleji reagujeme na nové podněty a požadavky. Sami se aktivně snažíme hledat nová řešení a postupy a v případě dlouhodobé spolupráce s klienty pravidelně informujeme o chystaných legislativních změnách a novinkách, které se mohou přímo dotknout businessu klienta.

Všichni naši kolegové a spolupracovníci jsou průběžně školeni a pod odborným dohledem také vedeni k alternativnímu přístupu ke klientům se zaměřením na konkrétní klientské cíle a pochopení businessu klienta. Jedině správným pochopením businessu totiž dokážeme správně určit další potřebné kroky a odhalit případná rizika, která by mohla vlastní business ohrozit.

Na základě zjištěným poznatků pak aplikujeme vhodná řešení do stávající firemní struktury, kdy např. rizikové oblasti podnikání vyčleňujeme do samostatných struktur, aby v případě vzniklých problémů neohrozily celou firmu.

Právní služby pro startupy i existující firmy

Kromě právníků a advokátů Vám tedy oproti jiným advokátním kancelářím nabídneme i služby ekonomické, přípravu rozvojových strategií, účetnictví a daňové poradenství a také pomoc s expanzí na zahraniční trhy. Právní služby s business přesahem poskytujeme nejen již existujícím a fungujícím firmám, ale poskytujeme také právní služby pro startupy, kdy klientům s podnikáním pomůžeme již od úplného počátku.

Tím, že se neustále snažíme naše služby zlepšovat a sami se stále vzděláváme i v obchodních věcech, které se Vás, jako podnikatele, bezprostředně týkají, určitě se Vám s námi bude i lépe jednat ve srovnání s jinými advokátními kancelářemi, které Vaše podnikání ve skutečnosti nezajímá.

Jak tedy naše služby fungují?

Jako názornou si uvedeme situaci, kdy k nám přichází podnikatel, který chce učinit fúzi své akciové společnosti s jinou akciovou společností, kterou kupuje. Požádá nás o provedení tzv. právní due diligence, tedy právního auditu kupované společnosti. Kromě due diligence Vám ale poskytneme pomoc při vyjednávání s protistranou a zabezpečení celého procesu koupě od A do Z. Nastavíme správný způsob financování, aby pro Vás celá transakce byla co nejbezpečnější. Kromě toho Vám pomůžeme se začleněním nové firmy do Vaší stávající firemní struktury a s nastavením jednotlivých procesů. Také Vám pomůžeme s daňovým poradenstvím i případnou daňovou optimalizací.

Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich komplexních služeb!

Můžete nás kontaktovat na infolince 601 303 666 nebo emailu info@azlegal.cz, nebo si můžete požádat o nezávaznou konzultaci vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.


Komplexní právní služby s businessovým přesahem

Nenechte se překvapit! Přihlaste se k našim novinkám a získejte ZDARMA zajímavé ebooky!

pravni-rizika-pri-podnikani
12-rad-jak-nenaletet-podvodnikum

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

A také důležité informace, které by Vám něměly uniknout…

Třeba 12 rad, jak nenaletět podvodníkům!

Nebudeme Vám psát moc často a kdykoliv se můžete odhlásit. Samotný e-book pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!