Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda

Poskytneme Vám kvalitní daňové poradenství, vedení účetnictví i řešení mzdové agendy


Každý podnikatel nebo firma si musí co nejlépe plnit své zákonné povinnosti. Jedině takovým způsobem se vyhne zbytečným komplikacím s finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.

Podnikatelům a firmám přinášíme řešení, které jim pomůže soustředit se na samotný business, který je pro ně klíčový. Starosti o vedení účetnictví a mzdovou agendu můžete nechat na našich profesionálech, kteří se o vše postarají za Vás. Stejně tak Vám poskytneme cenné daňové poradenství, které při snaze o efektivitu neustále roste na důležitosti. Díky správně nastaveným daňovým procesům a strukturám můžete ušetřit velké množství peněz.

Přehled a ceny služeb v kategorii daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda


Vedení daňové evidence pro fyzické osoby podnikatele

Přenechejte vedení daňové evidence odborníkům a soustřeďte se na hlavní činnost Vašeho podnikání. Náš účetní a daňový tým je zde pro Vás.
od 3 590 Kč/ročně
Více informací

Vedení mzdové a personální agendy

Efektivní outsourcing vedení mzdové a personální agendy pro Vaši firmu. Svěřte vedení mezd našich profesionálních poradcům!
od 320 Kč/zaměstnance
Více informací

Vedení účetnictví pro právnické osoby

Postaráme se o kompletní vedení účetnictví Vaší firmy. Díky našim zkušenostem bude Vaše účetnictví v pořádku i při případné kontrole.
od 5 390 Kč/ročně
Více informací

Kontrolní hlášení

Jste plátce DPH? Pak musíte každý měsíc podávat kontrolní hlášení finančnímu úřadu. Toto hlášení pro Vás velmi rádi připravíme!
od 650 Kč/hlášení
Více informací

Konzultace s daňovým poradcem

Trápí Vás nějaká otázka ohledně Vašich daní a rádi byste získali jistotu, že máte své daně v pořádku? Využijte konzultace s našimi daňovými poradci!
od 2 490 Kč/hod.
Více informací

Odklad podání přiznání k dani z příjmů a platby této daně

Nestíháte podat přiznání k dani z příjmu, protože Vám chybí nějaké doklady pro jeho podání a potřebujete více času? Zajistíme Vám odložení!
od 2 990 Kč
Více informací

Opravné a dodatečné daňové přiznání a hlášení

Podali jste daňové přiznání či hlášení, ale zjistili jste, že v něm máte chybu? O nápravu se rádi postarají naši daňoví poradci!
od 1 990 Kč/hod.
Více informací

Přiznání k dani z přidané hodnoty (DPH)

Jste plátce DPH a potřebujete zpracovat přiznání k DPH, abyste jej mohli zaslat finančnímu úřadu? Přiznání rádi vypracujeme a zašleme za Vás!
od 1 090 Kč/přiznání
Více informací

Přiznání k dani silniční

Využíváte automobil pro podnikání? Pak musíte podat přiznání k silniční dani a daň zaplatit. Naši daňoví poradci pro Vás přiznání vypracují!
od 990 Kč, dle počtu aut
Více informací

Přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Potřebujete zpracovat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob? Naši daňoví poradci se o vše postarají a mohou Vám zajistit i odklad.
od 2 490 Kč/přiznání
Více informací

Přiznání k dani z příjmů právnických osob

Potřebujete zpracovat daňové přiznání k dani z příjmů právnických osob? Využijte služeb našich daňových poradců!
od 3 630 Kč/přiznání
Více informací

Registrace k daním a u dalších úřadů

Potřebujete se registrovat k daním či u dalších úřadů jako např. zdravotních pojišťoven a správy sociálního zabezpečení? Zařídíme to za Vás!
od 1 990 Kč/hod.
Více informací

Rekonstrukce a revize účetnictví

Máte problémy s Vaším dosavadním účetnictvím a obsahuje chyby? Naši odborníci se na Vaše účetnictví detailně podívají a dají jej do pořádku!
od 1 990 Kč/hod.
Více informací

Souhrnné hlášení

Prodáváte do jiných zemí mimo ČR? Pokud jste plátce DPH, musíte v takovém případě doložit finančnímu úřadu tzv. souhrnné hlášení.
od 650 Kč/hlášení
Více informací

Zastoupení před úřady

Nemáte rádi jednání na úřadech? Rádi vás při jednáních před jednotlivými úřady zastoupíme a pomůžeme vyřešit vaše záležitosti!
od 2 490 Kč/hod.
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují