Zhodnocení právních rizik pro spotřebitele

Než se k něčemu zavážete, poraďte se s námi!


V podstatě každý den vstupujeme do smluvních vztahů, nakupujeme zboží a využíváme různých služeb. Často také přímo uzavíráme písemné smlouvy, ať již v papírové nebo elektronické podobě. Jenže ruku na srdce, jak pozorně tyto smlouvy a další související dokumenty čteme? Mnoho lidí je pouze rychle proletí a podepíší. Jenže to není dobrá volba. Obzvlášť u důležitých závazků, které trvají i roky a nebo třeba netrvají tak dlouho, ale jde o hodně peněz.

Většina lidí si pak ne vždy uvědomuje, co jim z takové smlouvy plyne za povinnosti, nebo naopak jaká mají práva. A to je právě naším úkolem. Nenechat vás podepsat něco, čeho byste později mohli litovat.

Proto pro vás zhodnotíme rizika, která z dané smlouvy vyplývají a upozorníme vás, na co si určitě máte dát pozor.

Přehled a ceny služeb v kategorii zhodnocení právních rizik


Zhodnocení rizik nájemní smlouvy

Pokud uzavíráte nájemní smlouvu, nechte si ji zkontrolovat odborníky, kteří vás upozorní na všechna rizika a případně ji upraví podle vašich potřeb.
od 3 990 Kč
Více informací

Zhodnocení rizik kupní smlouvy na automobil

Kupujete-li automobil, nechte si od nás kupní smlouvu zkontrolovat – upozorníme vás na všechna rizika, abyste po jejím podpisu nebyli nepříjemně překvapení.
od 3 990 Kč
Více informací

Zhodnocení rizik smlouvy o dílo s řemeslníky a společnostmi

Předtím než uzavřete smlouvu o dílo, nechte si ji raději prohlédnout odborníky, kteří vám sdělí všechna její rizika a upraví ji podle vašich potřeb.
od 3 990 Kč
Více informací

Zhodnocení rizik z úvěrové smlouvy

Chystáte-li se uzavřít úvěrovou smlouvu, nechte nás ji nejprve prověřit, zda v ní nejsou nějaká skrytá rizika a zda odpovídá vašemu záměru.
od 3 990 Kč
Více informací

Proč se vám právní služby od nás budou líbit?


Bouráme zažité pořádky na poli advokátních kanceláří a právních služeb. Pokud za námi přijdete až v momentě, že něco hoří, uděláme vše, abychom požár uhasili a minimalizovali negativní následky, které pro vás vyplývají. To je v dnešní době standard a tam mnoho advokátních kanceláří končí.

My vás učíme potenciální rizika předvídat, abyste se jim sami mohli zcela vyhnout. A k tomu vám dáme všechny potřebné nástroje.

Rozhodně klientům neříkáme, že něco nejde. Vždy hledáme funkční řešení. A většinou také najdeme. Jsme víc než jen advokáti.

Kvalitní zpracování dokumentů a podání

Při poskytování právních služeb vždy připravujeme naše výstupy na 100 %.

Potřeby klienta jsou pro nás prioritou

Nejdříve zjišťujeme potřeby klienta, aby naše služby splnily očekávání a klient vždy odcházel spokojený.

Neděláme práci napůl

Vždy děláme práci naplno, aby klient dostal řešení, které si zaplatil a výsledek, který od něj očekává.

Řešení vašich potřeb od A do Z

Klientům vždy poskytujeme skutečně funkční řešení. Díky spolupracujícím, prověřeným partnerům i nad rámec právních služeb.

Pracujeme rychle a flexibilně

Právní záležitosti se mohou v čase rychle měnit, na všechny změny rychle a pružně reagujeme.

Také tito klienti a partneři nám důvěřují