fbpx

Co dělat, když vám od policie přijde výzva k podání vysvětlení?

Co dělat, když vám od policie přijde výzva k podání vysvětlení?

Výzva k podání vysvětlení od policie může dorazit i Vám! Co to vlastně je a jak se správně zachovat, když vám taková výzva dorazí?

V praxi se často stává, že dostanete výzvu od policie, že se máte dostavit k podání vysvětlení, ale z výzvy se vůbec nedozvíte proč a v jaké věci.

Bohužel se také stává, že když na policii dorazíte, policie Vás někdy ani pořádně nepoučí o Vašich právech ani o tom, s jakými následky je takové podání vysvětlení na úřední záznam spojeno. V dobré víře pak můžete říct něco, co později jen těžko bude možné vzít zpět a může Vám nebo Vašim blízkým hodně ublížit.

Už když na policii jdete, měli byste být připraveni. Podívejte se na naše krátké video, a pokud budete chtít, aby Vaše práva byla opravdu dodržena, rádi Vám s tím pomůžeme!

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás doprovodíme při podání vysvětlení a zastoupíme Vás ve všech trestních záležitostech!

Můžete nás kontaktovat na infolince 601 303 666 nebo emailu info@azlegal.cz, nebo si můžete požádat o nezávaznou konzultaci vyplněním jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.


Co dělat, když vám od policie přijde výzva k podání vysvětlení?

Nenechte se překvapit! Přihlaste se k našim novinkám a získejte ZDARMA zajímavé ebooky!

pravni-rizika-pri-podnikani
12-rad-jak-nenaletet-podvodnikum

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

A také důležité informace, které by Vám něměly uniknout…

Třeba 12 rad, jak nenaletět podvodníkům!

Nebudeme Vám psát moc často a kdykoliv se můžete odhlásit. Samotný e-book pak najdete zde.

 
Líbí se Vám náš obsah? Prosíme podpořte nás a dejte nám like!