Insolvence a exekuce

S čím Vám pomůžeme v rámci řešení insolvence, oddlužení a exekucí?


Potřebujete pomoci s řešením dluhů a nechcete se spálit při využití služeb pochybných oddlužovacích agentur? U nás dostanete profesionální službu s kvalitně zpracovaným insolvenčním návrhem nebo Vám pomůžeme s neoprávněnými exekucemi a dalšími problémy. Dle platného znění insolvenčního zákona může dlužník ušetřit až 70% z celkových pohledávek přihlášených do insolvenčního řízení a trvale se tak oddlužit. Využijte i Vy této šance na úplné oddlužení.

V případě věřitelů zase dokážeme poskytnout komplexní servis vymáhání pohledávek.

Přehled všech právních služeb oblasti insolvence, exekucí a řešení dluhů naleznete níže.

dobrý právník Praha

NEZÁVAZNÁ ÚVODNÍ KONZULTACE


Řešíte potíže z dluhy, které Vám již přerůstají přes hlavu a nezvládáte je splácet? Můžeme Vám pomoci  vyřešit dluhy formou insolvence a oddlužení, kde můžete ušetřit až 70 % celkových dluhů! Využijte naší nezávazné konzultace!

Na konzultaci v naší advokátní kanceláři, která může být uskutečněna osobně nebo online, zhodnotíme stav případu klienta a jím předložené podklady. Posoudíme šanci na úspěšnost insolvenčního řízení a oddlužení klienta dle počtu a výše dluhů.

V případě pohledávek a exekucí vedených proti klientovi posoudíme jejich oprávněnost a navrhneme další způsoby řešení dle aktuálního stavu.


Popis a ceny vybraných právních služeb z oblasti Insolvence a exekuce


Zde naleznete nejčastěji využívané služby spojené s řešením exekučních řízení a insolvencí. V případě, že jste požadovanou právní službu nenalezli, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi sdělíme podrobnosti.

Samostatné služby

Insolvenční řízení může mnoha lidem pomoci ušetřit velkou část svých dluhů a znovu začít svůj život s čistým finančním štítem. Na základě podkladů získaných od klienta připravíme insolvenční návrh s návrhem na oddlužení a to tak, abychom zajistili co nejvyšší úspěšnost v rámci insolvenčního řízení a minimalizovali negativní dopady na budoucí život klienta a ztrátu majetku.

Cena:
1. osoba: 13 900 Kč
manželé: 16 900 Kč

Důrazně doporučujeme klientům, aby nevyužívali služeb pochybných oddlužovacích agentur, které mohou kvůli nekvalitně zpracovanému insolvenčnímu návrhu způsobit další prohloubení finančních potíží klienta spíše než úplné oddlužení. Naši právníci jsou specialisté na insolvenční právo a insolvenční návrh zpracují tak, aby byla maximalizována šance klienta úspěšné řešení insolvence.

Jestliže klient neví, kde jaké dluhy a exekuce má a chce pomoci s jejich zjištěním, můžeme je na základě plné moci zjistit za něj. Prověřujeme Centrální evidenci exekucí a registry dlužníků CNCB, CBCB a SOLUS.

Cena: od 2 990 Kč

Kompletní servis a dlouhodobé zastoupení

Pokud má klient zájem a chce osobně zastoupit advokátem na přezkumném jednání insolvenčního řízení, naši specialisté mu rádi pomohou. Před jednáním si s klientem projdou předpokládaný průběh jednání a vše mu vysvětlí.

Cena: od 4 900 Kč

Pokud chce klient řešit popření pohledávky, můžeme ho v rámci celého řízení dluhodobě zastoupit.

Cena: od 2 990 Kč / měsíc nebo jednorázová částka dle náročnosti

Jestliže chce klient řešit spor např. s úvěrovou společností nebo bankou, zastoupíme ho při mimosoudních jednáních s protistranou nebo před soudem.

Cena: od 2 990 Kč / měsíc nebo jednorázová částka dle náročnosti

Jakékoliv nestandardní případy, které se týkají insolvencí, exekucí nebo dluhů obecně, Vám rádi individuálně posoudíme a navrhneme postup řešení i způsob ohodnocení naší práce.

Cena: dohodou dle náročnosti

Informace k uvedeným cenám

Veškeré uvedené ceny jsou pouze orientační a konečná cena se může lišit v závislosti na individuálním posouzení případu a jeho složitosti. Konečnou cenu Vám sdělíme ihned po prověření Vašeho případu při první osobní nebo online konzultaci. Podrobné informace k uváděným cenám naleznete na tomto odkazu.

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link